Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відбулась інформаційна зустріч з обговорення питань психоемоційної підтримки

  • 45
Відбулась інформаційна зустріч з обговорення питань психоемоційної підтримки

У Вінниці відбулася інформаційна зустріч, присвячена обговоренню важливості психоемоційної підтримки дітей та їхніх родин.

Її мета – створення відкритого простору для обміну досвіду та обговорення актуальних питань, пов’язаних із психоемоційним станом дітей і батьків.

Організатором інформаційної зустрічі виступив рух «Зе!Жінки» Вінниччини. До обговорення долучилася лідерка руху на Вінниччині та депутатка Вінницької облради від партії «Слуга Народу» Тетяна Каменщук.

Під час зустрічі учасники, серед яких батьки дітей із інвалідністю, обговорили роль психоемоційної підтримки у повсякденному житті родин, виклики, з якими стикаються батьки, а також важливість своєчасного звернення до фахівців у разі потреби.

«Відкрите обговорення теми психоемоційного стану в родинах допомагає зменшувати напругу та формувати підтримувальне середовище для дітей і батьків», — зазначила Тетяна Каменщук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy