Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Фракція «Слуга Народу» у Могилів-Подільській міськраді відзвітувала про роботу за 2025 рік

  • 8
Фракція «Слуга Народу» у Могилів-Подільській міськраді відзвітувала про роботу за 2025 рік

Депутатська фракція «Слуга Народу» Могилів-Подільської міської ради підбила підсумки роботи за 2025 рік.

До її складу входять 11 депутатів: Олеся Первак, Тетяна Борисова, Сергій Грабар, Олег Гоменюк, Павло Виходець, Ольга Гуменюк, Тетяна Яцкова, Олексій Кучерук, Ольга Вербова, Юрій Мальований, Дмитро Петрик.

Упродовж року депутати брали участь у роботі сесій і постійних комісій міської ради, ухвалювали рішення, спрямовані на підтримку Збройних сил України, соціальний захист жителів громади та стабільну роботу ключових сфер міста.

Своїм голосуванням фракція підтримувала всі рішення, які дозволили спрямувати у 2025 році на освітню галузь понад 156,9 млн грн, на охорону здоров’я — понад 29 млн грн.

Окремим пріоритетом залишалася підтримка Захисників України та їхніх родин. У громаді фінансуються програми безкоштовного проїзду для пільгових категорій, одноразові виплати ветеранам з інвалідністю, допомога родинам загиблих Героїв, виплати при народженні дитини, а також підтримка військових, звільнених з полону. Загалом на соціальні програми у 2025 році спрямовано 45 млн грн.

Депутат фракції «Слуга Народу» Сергій Грабар зазначив:

«Наша команда працює в межах депутатських повноважень системно й відповідально. Підтримка військових, соціально незахищених людей та розвиток громади — це не гасла, а щоденна робота кожного депутата фракції».Упродовж року депутати провели 65 прийомів громадян, більшість звернень були вирішені, решта — в роботі.

Фракція «Слуга Народу» у Могилів-Подільській міській раді й надалі працює відкрито та в інтересах громади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy