Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вінницька, Кіровоградська та Чернівецька облради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5686
Вінницька, Кіровоградська та Чернівецька облради провели позачергові сесії з питань тероборони

У низці регіонів України місцеві ради за ініціативи фракцій «Слуга Народу» проводять позачергові сесії для виділення додаткового фінансування на територіальні оборони. Це відбувається на доручення очільниці партії Олени Шуляк.
Одними з перших ухвалили відповідні рішення Вінницька, Кіровоградська та Чернівецька обласні ради.

Вінниччина: 3 млн грн

Депутатська фракція «Слуги Народу» Вінницької обласної ради ініціювала скликання позачергової 18 сесії облради. Депутати зібралися для ухвалення надважливого рішення щодо фінансування заходів на підтримку територіальної оборони Вінницької області. Вони домоглися, щоб з обласного бюджету виділили 3 млн грн на першочергові заходи із національної безпеки.

«Закликали всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора. Не розхитуйте політичну ситуацію всередині країни!», – заявила голова фракції «Слуга Народу» у Вінницькій облраді Тетяна Каменщук.

Кіровоградщина: 2 млн грн

На позачерговому засіданні сесії Кіровоградської обласної ради були присутні 43 депутати, які одноголосно підтримали виділення 2 мільйонів гривень на потреби територіальної оборони області.

Зокрема, 880 тисяч гривень обласна рада залучила із загального фонду та 1 мільйон 120 тисяч – зі спеціального фонду.

Під час сесії Сергій Колос, командир бригади територіальної оборони Кіровоградщини, повідомив, що на сьогодні бригада тероборони області укомплектована на 70 %, а решта буде доукомплектована протягом місяця.

Також під час сесії було прийнято звернення Ігоря Волкова, голови фракції «Слуга Народу» до жителів Кіровоградської області.

«Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора. Звертаємося до жителів Кіровоградщини із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців», – йдеться у зверненні.

Ігор Волков закликав вірити в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби відстояти нашу державу.

«Українське військо сьогодні найбільш потужне з 2014 року, а коаліція партнерів, які надають нам підтримку, найширша з моменту проголошення незалежності», – зазначив голова фракції «Слуга Народу».

Крім того, він попросив усіх, хто має можливість і відповідний досвід, підтримати загони тероборони, максимально сприяти їх розбудові. А громадяни мають і далі працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки – скільки потрібно.

Чернівецька область: 5 млн грн

Голова фракції «Слуга Народу» в Чернівецькій обласній раді Володимир Жаровський виступив зі зверненням щодо підтримки зусиль Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройних сил України.

Депутати більшістю голосів підтримали зміни до Регіональної програми забезпечення проведення заходів територіальної оборони, підготовки населення до участі в русі національного спротиву та підтримки діяльності військових частин (установ) Чернівецького гарнізону в Чернівецькій області на період 2022-2024 років.

До Чернівецького обласного бюджету були внесені зміни, якими передбачили виділення 5 мільйонів гривень із резервного фонду для потреб територіальної оборони.

Обласна рада звернулася до жителів області й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy