Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вільнянська, Полтавська і Сватівська міські та районні ради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 6559
Вільнянська, Полтавська і Сватівська міські та районні ради провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракцій «Слуга Народу» міські ради проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Це відбувається на доручення очільниці партії Олени Шуляк.

Вільнянська міськрада

Сьогодні на позачерговій сесії у Вільнянську, яка була ініційована депутатами фракції «Слуга Народу», одноголосно було затверджено програму додаткового фінансування підрозділу територіальної оборони (військової частини А7278).

Передбачається виділення 100 тис. грн із бюджету Вільнянської міської територіальної громади на здійснення заходів підготовки територіальної оборони, зокрема планування тероборони, планування та проведення навчань та тренувань, створення запасів матеріально-технічних засобів та інше.

Зазначені заходи спрямовані на підтримання боєготовності та ефективного виконання завдань щодо захисту державного суверенітету й незалежності держави, охорони важливих (стратегічних) об’єктів і комунікацій, органів державної влади, території й населення Вільнянської міської територіальної громади.

Крім того, депутатка від «Слуги Народу» Світлана Шраменко виступила зі зверненням до мешканців Вільнянської територіальної громади щодо суспільної консолідації перед обличчям зовнішньої загрози. У своєму зверненні вона зазначила: «Ми, депутати Вільнянської міської ради, повністю підтримуємо зусилля голови держави, органів центральної влади, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України.

Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни.

Звертаємося до жителів нашої Вільнянської міської територіальної громади й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору.

Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього. Слава Україні!»

Полтавська міськрада

Голова фракції партії «Слуга Народу» Юрій Бражник під час виступу на сесії Полтавської міської ради закликав усі політичні сили до єдності й консолідації зусиль, аби протистояти тиску з боку агресора. 15 лютого депутати ухвалили місцеву цільову програму «Полтавський спротив у 2022-2024 році». За проєкт рішення проголосували 37 народних обранців.

«Звертаємося до мешканців Полтавської територіальної громади і всієї України із закликом не піддаватися паніці, бо лише спокій допомагає ЗСУ й дипломатам виконувати свою роботу. Водночас просимо підтримати загони територіальної оборони й максимально сприяти їхній розбудові, водночас варто і далі займатися звичайними робочими справами, адже такі дії забезпечать економічну динаміку країни. У єдності, консолідації і спокої  – наша з вами сила», – наголосив Бражник.

До слова, головними пріоритетами реалізації цієї програми є:

– забезпечення матеріально-технічними засобами військові частини та підрозділи територіальної оборони;

– активне залучення фахівців різних профілів до військово-патріотичного виховання молоді;

– створення умов для сприяння у виконанні завдань, поставлених законодавчими актами в питаннях підготовки молоді до служби в Збройних силах України;

– забезпечення участі допризовної підготовки в заходах із нагоди відзначення державних і військово-професійних свят.

Сватівська районна рада

Відбулася позачергова сесія Сватівської районної ради Луганської області.

«Звертаємося до жителів нашого району й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають і надалі працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки – скільки потрібно», – звернулася до присутніх депутатка районної ради, голова депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Олена Риженкова.

Звернення було прийнято та розміщено для ознайомлення на сайті Сватівської районної ради.

У сесії також узяв участь підполковник ЗСУ, командир батальйону територіальної оборони Сватівського району Максим Аксамитовський, який розповів про батальйони територіальної оборони України та відповів на запитання учасників сесії.

За результатами роботи на сесії депутати внесли зміни до Районної цільової програми фінансування заходів забезпечення мобілізації та територіальної оборони, проведення призову на строкову службу та на службу за контрактом, забезпечення приписки юнаків до призовної дільниці, а також кандидатів до вступу у ВВНЗ України на території Сватівського району на 2021-2022 роки.

Загальний обсяг фінансування на виконання програми загалом тепер закладено в розмірі 3 951,75 тис. гривень.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy