Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віктор Микита: Україна співпрацюватиме з міжнародними партнерами у питанні розмінування територій

  • 248
Віктор Микита: Україна співпрацюватиме з міжнародними партнерами у питанні розмінування територій

Міжнародні партнери допомагатимуть Україні у розв’язанні питання розмінування територій, що дозволить не лише якомога швидше убезпечити цивільних людей, але й допоможе відновити експорт сільськогосподарської продукції до інших країн.

Про це сказав голова Закарпатської ОВА Віктор Микита у кулуарах Міжнародного саміту міст і регіонів у Києві.

«Навіть після перемоги заміновані території залишаться. І якщо так можна сказати, війна для цивільного населення продовжиться. Фермери, які могли обробляти поля, втратять ці заміновані території на десятиліття. Десятиліттями страждатимуть цивільні дорослі та діти, які можуть потрапляти на міни», – пояснив він.

До того ж, він впевнений, що проблема розмінування українських сільгоспземель – це проблема не лише нашої держави, а й всього світу. Адже наша продукція експортується і вона потрібна 80 млн людей, які страждають від голоду.

«Саме тому ми сьогодні порушуємо цю проблему, щоб кожен міжнародний партнер після повернення додому міг провести відповідну роботу з колегами. І потім ми будемо системно напрацьовувати різні кейси і розв’язувати питання фінансування», – зазначив Віктор Микита.

На саміті, зауважив голова ОВА, також обговорюється підтримка від міжнародних партнерів в питанні фінансування, технологій розмінування.

«Ми знаємо, що в усьому світі є невелика кількість спецавто, спецприладів, які потрібні для розмінування. Нам потрібно розв’язувати питання фахівців: де їх взяти і як навчити. Також треба говорити з урядом і парламентом, щоб ми генерували різні закони стосовно навчання та підготовки спеціалістів, які братимуть участь в розмінуванні», – підсумував Віктор Микита.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy