Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віктор Ляшко: Вакцинація від COVID-19 в Україні вже врятувала 2,5 тис. життів

  • 8267
Віктор Ляшко: Вакцинація від COVID-19 в Україні вже врятувала 2,5 тис. життів

Через COVID-19 загинули 62 тис. українських громадян, що співмірно з населенням таких міст, як Бориспіль чи Коломия. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на годині запитань до уряду у парламенті.

Водночас, за його словами, вакцинація за останні чотири місяці в Україні вже врятувала 2,5 тис. життів українців. А це розмір населення міста Батурин Чернігівської області.

«Вчора був новий сумний рекорд – 614 нових летальних випадків. Без існуючих темпів вакцинації за вчора ми мали б 795 померлих. Тобто вакцинація врятувала 181 життя. Це міг би бути хтось із нас, наших рідних, близьких. Але завдяки свідомому вибору цього не сталося», – розповів міністр.

Віктор Ляшко додав, що цього тижня – четвертий поспіль добовий рекорд проведених щеплень. Так, вчора провели майже 270 тис. вакцинацій.

Міністр наголосив, що штам «Дельта», який наразі лютує в Україні та по всьому світу, є непрогнозованим. Як у поширенні, так і в перебігу хвороби.

«Це зазначають у всьому світі. Окрім ковідіотів та антивакцинальників. А люди, які оперують цифрами статистики і щодня відвідують лікарні, бачать все на власні очі – і зовсім іншу готовність медичної системи, і підступність коронавірусу», – сказав міністр.

Також міністр з парламентської трибуни закликав всіх українців вакцинуватися.

«Ця вакцина не на все життя. Але ця вакцина – для життя. Бо кількість тих фейків, які поширюються сьогодні, провокують антивакцинальні рухи, підробні довідки. Кожен підробний тест чи COVID-сертифікат забирає життя українця, якому це виписали», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy