Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відсутність керівника Апарату ВР гальмує роботу парламенту – Давид Арахамія

  • 16101
  • 1
Відсутність керівника Апарату ВР гальмує роботу парламенту – Давид Арахамія

Фракція «Слуга Народу» запропонує три кандидатури на посаду голови Апарату Верховної Ради. Цей орган працює без постійного керівника вже понад рік, що суттєво уповільнює швидкість проходження законопроєктів.

Про це під час брифінгу заявив очільник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Днями я збирав засідання малої фракції, що складається з голів комітетів і заступників голови фракції, та опитував їх, що заважає оперативному проходженню законопроєктів. Вони висувають конкретні претензії до швидкості роботи юридичного управління. А за це відповідає керівник Апарату Верховної Ради, якого у нас немає вже понад рік», – пояснив очільник фракції.

Розглядаються три потенційні кандидатури: В’ячеслав Штучний, який уже раніше обіймав цю посаду, чинні депутати від «Слуги Народу» Олександр Копиленко та Павло Фролов.

«Пропонувати кандидатури може будь-хто, а остаточно вирішувати та подавати Верховній Раді – тільки голова парламенту. Але якщо він уже рік нічого не вирішує та не може знайти кандидата, то ми запропонуємо йому три варіанти, про які говорили на фракції. Голова ВР може як відмовитись, так і погодитись», – додав Давид Арахамія.

Станом на зараз Апарат Верховної Ради очолює Михайло Теплюк, який теж уже понад рік працює в статусі тимчасово виконуючого обов’язки керівника Апарату.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Руслан
Руслан
2 роки тому

Цікаво чому так відбувається?

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy