Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відсьогодні в Україні знизяться ціни на пальне – Мінекономіки

  • 7979
Відсьогодні в Україні знизяться ціни на пальне – Мінекономіки

Відсьогодні, 18 березня, в Україні знизяться ціни на пальне. Дизпаливо коштуватиме на 5 грн дешевше (зниження з 44,90 до 39,96 за літр), а бензин – на понад 7 грн дешевше (зниження з 43,52 до 35,76 грн за літр).

Про це повідомили в Міністерстві економіки.

Зниженню цін посприяли своєчасні рішення уряду та парламенту. Днями Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект про скасування акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7%.

«Таким чином, ми досягаємо балансу, коли за рахунок радикального зниження податків ціна знижується. Завдяки цьому зможемо акумулювати достатньо ресурсів для проведення посівної кампанії та перевезення критично необхідних вантажів, в тому числі продуктів харчування. Доступне пальне дозволить активувати низку економічних процесів, які наблизять Україну до перемоги», – сказали в Міністерстві економіки.

Як раніше зазначав народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Мовчан, зниження ставки ПДВ та скасування акцизного податку на бензини моторні, дизель та скраплений газ допоможе значно зменшити розмір податків, які складають більше половини ціни пального, та стримати зростання вартості пального через переорієнтацію імпорту.

А отже – надасть змогу забезпечити населення пальним без збільшення ринкових цін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy