Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відновлення закладів освіти сприятиме якісному відновленню міст – Юлія Гришина

  • 190
Відновлення закладів освіти сприятиме якісному відновленню міст – Юлія Гришина

Висококласні фахівці, яких готуватимуть відновлені заклади освіти, допоможуть розв’язати проблему кадрового голоду, зумовленого війною і демографічним спадом, та пришвидшити відновлення країни.

Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина під час інвестиційного форуму «Kharkiv: restart» у Києві.

«Харків є одним з провідних центрів вищої освіти, науки і наукоємної промисловості України. Місто може стати полігоном для реалізації проєктів розвитку та відновлення, а найуспішніші з них можна буде поширити на інші міста України», – наголосила Гришина.

Вона зазначила, що повномасштабне вторгнення призвело до значного пошкодження закладів вищої освіти в країні. Зокрема у Харківській області пошкоджено 95,8% з них.

«Вся освітянська спільнота переживала за майбутнє харківських університетів, але зараз маємо результат вступної кампанії-2023, який справді дивує: 120 тис. студентів – 11,2% від всього студентства України, другий після Києва показник. Ці цифри свідчать про віру молоді та батьків у харківські університети», – констатувала народна депутатка

Вона додала, що у сучасному світі значну частину інновацій створюють або за участі університетських науковців, або ж самі університети. Адже в них сконцентрований необхідний для цього людський потенціал – провідні фахівці у сфері природничих і соціально-економічних наук, інженерії, права тощо.

Крім того, за її словами, університети можуть стати одним з факторів додаткового розвитку українських міст.

«Тож відновлення міст також має базуватись на відновленні закладів освіти, оскільки за наявності висококласних фахівців ми зможемо розв’язати проблему кадрового голоду, зумовленого війною і демографічним спадом, та пришвидшити процеси відбудови», – підсумувала Гришина.

Нагадаємо, у Києві проходить Інвестиційний форум «Kharkiv: restart», Шляхи до сталого відновлення та розвитку міста, у якому беруть участь народні депутати від фракції «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy