Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відновлення роботи ВККС запустить очищення суддівського корпусу – Андрій Костін

  • 5115
Відновлення роботи ВККС запустить очищення суддівського корпусу – Андрій Костін

Законопроєкт №3711-д, який відновлює роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, запустить не лише процес добору суддів, а й очищення суддівського корпусу. Про це на брифінгу за результами засідання фракції «Слуги Народу» заявив голова Комітету ВРУ з питань правової політики Андрій Костін.

«Вища кваліфікаційна комісія суддів України – це не тільки про добір нових понад 2 тис. суддів. Це і про завершення кваліфікаційного оцінювання існуючих суддів, а це також більш ніж 2 тис. Тобто це й очищення суддівського корпусу від недоброчесних і недостатньо компетентних суддів. Це те, чого чекає українське суспільство», – сказав він.

Андрій Костін нагадав, що на Форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» презентували Стратегію розвитку правосуддя. У своїх виступах і Президент Володимир Зеленський, і дипломати, і представники судової влади заявляли про ліквідацію кадрового голоду в судах як про один із пріоритетів.

«Ми слухали виступи Президента України, представників дипломатичного корпусу, судової влади, народних депутатів. І як одне з пріоритетних завдань для України визначена ліквідація кадрового голоду в судах. Саме цьому присвячений законопроєкт №3711-д, який сьогодні розглядався на фракції, щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України», – зазначив він.

Також голова Комітету ВРУ з питань правової політики уточнив, що законопроєкт №3711-д про відновлення роботи ВККС парламент розглядатиме 2 березня.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy