Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відновлення миру – найвищий пріоритет держави – Володимир Зеленський

  • 5242
Відновлення миру – найвищий пріоритет держави – Володимир Зеленський

У Стратегії національної безпеки та оборони найвищим пріоритетом держави визначено відновлення миру, територіальної цілісності та суверенітету України в межах кордонів, визнаних на міжнародному рівні. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни».

«Нами було розроблено й у вересні 2020 року затверджено Стратегію національної безпеки та оборони України. Вперше в її основу було покладено найвищі соціальні цінності: людину, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність і безпеку. А найвищим пріоритетом держави визначено відновлення миру, територіальної цілісності та суверенітету України в межах кордонів, визнаних на міжнародному рівні», – заявив Володимир Зеленський.

Він зазначив, що тема безпеки сьогодні є найголовнішою для України.

«Одним із головних пунктів моєї програми є безпека людини та країни. Її забезпечення як невід’ємного елементу складної соціальної системи з усіма її потребами, інтересами і можливостями покладено в основу політики національної безпеки України», – наголосив Глава держави.

За його словами, згідно з дослідженнями, безпека входить до трійки найважливіших для українців цінностей разом зі свободою та справедливістю.

«Для країни, яка вже 7 років веде війну, це очевидно і без будь-яких досліджень. З початком російської агресії у суспільстві не залишилося сумнівів: безпека – це головна умова існування держави та її незалежності», – зазначив Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy