Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відкриття Запорізького мосту демонструє спроможність держави до якісних змін – Олена Шуляк

  • 12061
Відкриття Запорізького мосту демонструє спроможність держави до якісних змін – Олена Шуляк

Запорізький міст-довгобуд, що знаково відкрили у День Соборності України, об’єднує два береги Дніпра та є стратегічно важливим для країни. Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, яка взяла участь у відкритті верхової частини нового вантового мосту.

Нова переправа, яка з’єднує острів Хортиця з центром Запоріжжя, є справжнім довгобудом. Міст не могли звести протягом півтора десятка років.

Олена Шуляк звернула увагу, що за два роки дії програми «Велике будівництво» вдалося завершити багато довгобудів. Але саме Запорізький міст став символом завершення минулих корупційних часів і початку нової єдиної, міцної та соборної історії України.

«”Міст розчарування”, “Міст корупції” – як тільки не називали Запорізький міст 16 років через те, що він був символом неспроможності влади ефективно розпоряджатися бюджетними коштами. “Інфраструктурна перемога” – так сьогодні люди між собою називають цей об’єкт, бо завдяки “Великому будівництву” держава показала: ми можемо і будемо якісно змінювати країну», – зазначила вона.

Очільниця партії «Слуга Народу» нагадала, ще у грудні 2020 року завдяки відкриттю першого проїзду балкового мосту було з’єднано район Бабурка з островом Хортиця.

«Наша держава показує дивовижні зміни – у нових сенсах, підходах до управління та пріоритетах. Далі – більше», – наголосила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy