Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відкриття дитячої залізниці в Ужгороді сприятиме популяризації професії залізничника серед молоді – Микола Тищенко

  • 5641
Відкриття дитячої залізниці в Ужгороді сприятиме популяризації професії залізничника серед молоді – Микола Тищенко

В Ужгороді відновилася робота унікальної в масштабах держави установи позашкільної освіти дитячої залізниці, яка не працювала впродовж двох років.

На перезапускові об’єкту побував заступник голови транспортного комітету парламенту та очільник Закарпатського обласного осередку «Слуги Народу» Микола Тищенко. Він разом із малими ужгородцями особисто перевірив роботу дитячого потягу та вирушив у перший рейс.

За словами Миколи Тищенка, однією з причин зупинки дитячої залізниці був високий податок на землю. Але після перемовин команди «Слуги Народу» з керівництвом міста вдалося домовитися про зниження таких стягнень. Згодом відповідне рішення підтримали і депутати міськради.

Перед запуском об’єкту капітально відремонтували тепловоз та встановили новий двигун, відновили колії, замінили шпали, відремонтували станції та навчальні класи.

«Дитячу залізницю нам вдалося відкрити за досить короткий час. Ми зуміли цього досягти завдяки злагодженій та сильній роботі нашої команди», – наголосив він.

Микола Тищенко розповів, що дитяча залізниця важлива для розвитку всієї залізничної галузі. Адже вона утримуватиме інтерес до професії залізничника ще змалечку.

«Що є для нас відкриття такого важливого інфраструктурного дитячого об’єкту? Це підвищення привабливості професії залізничника. Змалечку ми маємо демонструвати нашим дітям, як треба працювати, який результат повинні отримувати, коли працюємо як команда», – заявив він.

Також для популяризації професії команда «Слуги Народу» разом із керівництвом Ужгорода та Укрзалізниці ініціювали проведення Кубку юного залізничника.

«Це будуть перші подібні змагання. У них діти проявлятимуть згуртованість, командний дух, таланти та знання. У турнірі буде перехідний кубок, який щороку передаватиметься новому переможцю», – заявив Микола Тищенко.

Довідково. Дитяча залізниця на Закарпатті існує з середини ХХ століття. Довжина колії – 1,2 км. У її складі один тепловоз та два вагона. На залізниці розташовані дві станції «Молодіжна» та «Парк».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy