Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відбулося засідання робочої групи з питань взаємодії з європейськими партіями під головуванням Ольги Стефанішиної

  • 8466
Відбулося засідання робочої групи з питань взаємодії з європейськими партіями під головуванням Ольги Стефанішиної

Члени Політичної ради партії «Слуга Народу», народні депутати Євгенія Кравчук, Вадим Галайчук і віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина провели засідання робочої групи з питань взаємодії з європейськими партіями, під час якого відбулась онлайн -зустріч з представниками Альянсу лібералів та демократів за Європу (АЛДЄ).

Ольга Стефанішина подякувала другу України Гансу ван Баалену за підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави і підкреслила важливість тісного співробітництва з європейськими політичними сім’ями.

Євгенія Кравчук зауважила, що ліберали й демократи Європи мають дуже потужну фракцію у Європейському парламенті. І вони підтримують Україну, зокрема у питанні відновлення контролю України над тимчасово окупованими територіями Донбасу та Криму.

«Ми обговорили питання можливого вступу партії «Слуга Народу» до складу однієї з найбільших та найвпливовіших «політичних сімей» Європейського Союзу ліберально-центристського спрямування – партії АЛДЄ. Адже верховенство права, демократія, сталий розвиток у світі – ці цінності співпадають із нашими, і ми готові працювати для спільного розвитку», – сказала Євгенія Кравчук після зустрічі.

Вона також наголосила, що депутати пропонуватимуть вступ до АЛДЄ Політраді партії «Слуга Народу», яка зі свого боку має ухвалити остаточне рішення.

Президент АЛДЄ Ганс ван Баален привітав намір «Слуги Народу», наголосивши, що Україна є стратегічно важливим партнером ЄС, тож і сам Альянс зацікавлений у поглибленні співпраці.

Також він висловив сподівання, що найближчим часом, разом із колегами, матиме змогу відвідати Київ та при нагоді зустрітися з представниками партії «Слуга Народу» для подальших обговорень.

Нагадаємо, АЛДЄ – одна з найвпливовіших партій Європейського Союзу ліберально-центристського спрямування. Вона об’єднує 71 національну партію із 45 держав-членів та не членів ЄС.

Ключовими цінностями, які відстоює партія, є демократія, верховенство права, права людини, толерантність та солідарність; справедливе, вільне та відкрите суспільство; сталий розвиток та мир у світі; розширення ЄС; прозора, демократична та процвітаюча Європа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy