Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Відбудова зруйнованого житла, населених пунктів і регіонів: у ВР створили робочі групи для напрацювання законів

  • 1011
Відбудова зруйнованого житла, населених пунктів і регіонів: у ВР створили робочі групи для напрацювання законів

У Комітеті ВР з питань організації державної влади створили дві робочі групи, що розроблятимуть законопроєкти та механізми відбудови країни, надання житла українцям, які втратили свої домівки.

Про це повідомила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, яка стала співголовою обох робочих груп.

«Війна обов’язково закінчиться перемогою України – тож уже зараз маємо працювати над плануванням відбудови зруйнованих окупантами міст і компенсації житла для українців. Робота наших робочих груп буде зосереджена на розробці законів, присвячених наданню житла тим, хто втратив домівки внаслідок повномасштабного вторгнення росії, а також тим, хто довгі роки стоїть у черзі на отримання житла. Також працюватимемо над питаннями щодо удосконалення законодавства з питань планування відбудови та розвитку населених пунктів та інших територій, особливо тих, які суттєво постраждали внаслідок російської агресії», – пояснила Олена Шуляк.

Співголовами Робочої групи, що працюватиме над законами, спрямованими на забезпечення просторового планування та комплексної відбудови населених пунктів і регіонів крім Олени Шуляк стали народні депутати від «Слуги Народу» Ганна Бондар та Олег Дунда.

Другу Робочу групу, яка розроблятиме закони з питань житлової політики та забезпечення громадян житлом, очолять Олена Шуляк, а також народні депутати від «Слуги Народу» Андрій Стріхарський та Іван Юнаков.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy