Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Від мами до мами: Як Зе!Жінки допомагають у регіонах

Від мами до мами: Як Зе!Жінки допомагають у регіонах

Народні депутатки «Слуги Народу», менторки руху «Зе!Жінки» долучились до акції «Від мами до мами», у межах якої вони не лише записують відео на підтримку матерів, а також спільно з польськими друзями передають гуманітарну допомогу матерям у регіони.

Організаторки акції #ВІД_МАМИДО_МАМИ, учасниці з руху Зе!Жінки Теофіпольщини Наталія Задерей та Яна Павлюк передали привітання для матусь, які доглядають четверо або й п’ятеро діточок, доки їхні чоловіки йдуть до перемоги на передовій.

Вони щиро бажають жінкам дочекатись якомога швидше своїх коханих живими та здоровими, продовжувати ростити своїх діток патріотами нашої України.

Учасниці руху Зе!Жінки переймають чудову ініціативу материнської взаємопідтримки в нашому місті Славута.

“Найбільша сила – сила материнської любові! У цей складний час, який переживає Україна, кожна мама взяла на себе надважливу задачу – зберегти, виховати в любові до України своїх дітей. І робить це у бомбосховищах, у містечках і селах України та по всій Європі і світу, куди їх закинула війна. Водночас мами інших держав, розуміючи, як складно українкам, єднаються і допомагають нам. Підтримуймо одна одну, допомагати. Разом ми сильніші», – зазначили у Зе!Жінках.

У Красилові відбулась акція допомоги та підтримки #ВІД_МАМИДО_МАМИ.

Учасниці руху Зе!Жінки поспілкувалися, обмінялися переживанням та передали корисні подарунки з багатодітними жінками з Херсонщини, Миколаївщини, Донеччини, Київської області, Красилова.

«Для деяких з них такі миті – чи не єдина можливість відволіктися від тяжких думок. Дітям – знайти нових друзів. Цих простих життєвих радощів так не вистачає сьогодні.
Нехай кожна українська мама буде щасливою, а наші діти нарешті знову побачать мирне небо», – розповіли учасниці акції.

Депутати Полонської ОТГ Петро Гуц та Олександр Тарасюк приєдналися до привітань матерів та долучилися до акції #ВІД_МАМИДО_МАМИ, яку запровадила народна депутатка «Слуги Народу» Олена Копанчук.

Цьогоріч це свято особливе, адже під час війни роль жінки-матері тільки посилюється.

У Нетішині пройшла акція #ВІД_МАМИДО_МАМИ, у межах якої збирають допомогу для українок у Польщі та Україні.

Як відомо, народна депутатка «Слуги Народу» Олена Копанчук, менторка руху Зе!Жінки заснувала цей рух на Хмельниччині. Завдяки її зусиллям та небайдужості, ми сьогодні надаємо цю чудову материнську взаємодію й в Нетішині. Разом ми сильніші. Разом ми дбаємо про наших дітей, адже вони – майбутнє щасливої країни.

«Шість чудових жінок в цей час, стали мамами і нам випала прекрасна нагода їх привітати. Нехай дітки зростають здоровими та щасливими під мирним небом України.
Також в рамках цієї акції символічними подарунками були відзначені волонтерки «Жіночого Батальйону». Ми привітали жінок з логістичного центру з Днем Матері, зробивши таким чином приємну несподіванку для них», – розповіли учасниці акції.

Любов – почуття, яке надає жагу до життя. Найтеплішим його проявом є саме материнська любов та молитва, яка зараз особливо гріє наші серця, де б ми не були: будь-то бомбосховище або фронт, волонтерство в Україні або за кордоном.
Наші вкраїночки стали згуртованими, як ніколи в цей час. Підтримуємо одна одну та даруємо трішечки позитиву й тепла в серця кожного.

У межах акції підтримки #ВІД_МАМИДО_МАМИ, ініційованої народною депутаткою «Слуги Народу» Оленою Копанчук, волонтерки «Жіночого батальйону» були відзначені символічними подарунками. Зінаїда Количева від імені народної депутатки привітала жінок логістичного центру із Днем матері.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy