Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Від 6 до 19 тис грн: Верховна Рада встановила щомісячні виплати Героям України та кавалерам орденів

  • 2097
Від 6 до 19 тис грн: Верховна Рада встановила щомісячні виплати Героям України та кавалерам орденів

Героям України та кавалерам орденів пропонують встановити щомісячну виплату від 1 до 3 мінімальних заробітних плат. Нині це від 6,5 до 19,5 тис грн. Відповідний законопроєкт №7141 парламент ухвалив в цілому.

«Ми маємо підтримувати героїв, які брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, та членів їхніх сімей. За період 2014-2020 років звання Героя України отримали 172 особи. Ще 30 осіб удостоєні орденами “За мужність” і “Богдана Хмельницького”. Очевидно, що через повномасштабну агресію росії кількість захисників і захисниць, що отримають ці відзнаки, збільшиться», – наголосила співавторка закону, голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

Законопроєктом пропонується встановити щомісячну виплату грошової допомоги:

1) у розмірі 3-х мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня календарного року, – особам, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка»; (сьогодні – 19 500 грн)

2) у розмірі 2-х мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня календарного року, – лицарям ордена «Богдана Хмельницького» трьох ступенів (повні лицарі); (сьогодні – 13 000 грн)

3) у розмірі 1-ї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня календарного року, – кавалерам ордена «За мужність» трьох ступенів (повні кавалери); (сьогодні – 6 500 грн)

4) у розмірах від 3-х до 1-ї (у розрахунку на місяць на сім’ю) мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня календарного року, членам сімей померлих або нагороджених посмертно осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка», лицарів ордена “Богдана Хмельницького” трьох ступенів (повні лицарі) та кавалерів ордена “За мужність” трьох ступенів (повні кавалери).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy