Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ветеран Олександр Прокопенко: силі духу українців не можна нічого протиставити

  • 941
Ветеран Олександр Прокопенко: силі духу українців не можна нічого протиставити

Очільник Червоногригорівської громади на Дніпропетровщині Олександр Прокопенко, обраний від «Слуги Народу», за бойові заслуги отримав орден «За мужність». Після демобілізації за станом здоров’я продовжує працювати в громаді.

Олександр Прокопенко, як справжній патріот, добровільно став на захист України 5 березня 2022 року. Брав участь у найзапекліших боях: спочатку на посаді старшого солдата, старшого стрільця, а в подальшому – кулеметника-навідника.

Жителі Червоногригорівської громади бачили його досягнення до війни, а також стрімкий розвиток територіальної громади. Та й під час війни Олександр Прокопенко ніколи не залишав громаду, завжди вболівав всією душею за місцевих жителів та їхній добробут. Позитивних результатів було б ще більше, якби не війна.

Жителі Червоногригорівської громади справедливо пишаються своїм головою, адже він мужньо захищав не тільки рідну землю, а й кожного з них.

У жовтні 2023 року Олександра було демобілізовано за станом здоров’я. Вже наступного дня він приступив до виконання своїх обов’язків як голови громади.

Після запеклих боїв та вимушеної демобілізації нагорода знайшла свого Героя. У серпні 2023 року Олександра Прокопенка було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня від Президента України Володимира Зеленського.

«Воїн сумнівається та обдумує все до того, як ухвалити рішення. Але коли воно ухвалене, він діє, не відволікаючись на сумніви. Це і є шлях воїна. Повернувшись із фронту, попри біль і тривоги, я продовжив працювати, адже мене чекали на моїй посаді. Перебуваючи в окопах, зрозумів одне: наша країна перемогла вже тоді, коли вирішила, що не готова віддати найменшого клаптика своєї землі та сміливо стала на її захист. Тепер увесь світ розуміє, що Україні бути. Бо такій силі духу, яку мають українці, не можна нічого протиставити!», – каже Олександр Прокопенко.

«Дуже хочеться, щоб українці забули про свої розбіжності в поглядах та образи, та безстрашно взялися чинити супротив ворогу на різних фронтах. Безстрашність і хоробрість — це не тоді, коли не страшно, а тоді, коли, незважаючи страх, ти не здаєшся, віриш у Перемогу, знову постаєш із попелу, немов фенікс, і йдеш працювати задля блага своєї країни», – переконаний очільник громади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy