Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада звернулася до міжнародних організацій з метою звільнення та повернення в Україну полонених та незаконно утримуваних журналістів

  • 89
Верховна Рада звернулася до міжнародних організацій з метою звільнення та повернення в Україну полонених та незаконно утримуваних журналістів

Верховна Рада звернулася до урядів та парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій, які захищають права журналістів з метою забезпечення звільнення та повернення в Україну полонених та незаконно утримуваних журналістів. Про це повідомила голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Свобода вираження поглядів та свобода медіа є невід’ємними складовими справжньої демократії. Роль журналістів в умовах російської збройної агресії надважлива, оскільки медіа – це також зброя. Їхня робота визначає доступ до правдивої інформації, формує об’єктивне уявлення про події та допомагає у протидії військовій пропаганді та дезінформації», – зазначила Олена Шуляк.

За словами народної депутатки, внаслідок російської збройної агресії загинуло 70 журналістів, понад два десятки працівників медіа перебувають у полоні або незаконно утримуються рф.

«Організації, які захищають права журналістів, вказують на порушення міжнародного гуманітарного права умовами утримання українських журналістів в російських в’язницях. Це вимагає негайних дій та міжнародного співробітництва для звільнення та повернення цих журналістів на Батьківщину», – наголосила Олена Шуляк

Очільниця партії зазначила, що звернення Верховної Ради до міжнародних організацій є нагальним кроком у боротьбі за свободу українських журналістів.

«Для нас кожен утримуваний журналіст – це про порушення прав людини, про загрозу доступу до правдивої інформації та про міжнародну безпеку. За останні кілька років Україна стала свідком несправедливого утримання своїх журналістів, що є частиною злочинної стратегії рф, яка порушує міжнародні стандарти, загрожує життю та здоров’ю цих осіб», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy