Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада звернулася до міжнародних організацій через агресію рф у Чорному та Азовському морях

  • 4358
Верховна Рада звернулася до міжнародних організацій через агресію рф у Чорному та Азовському морях

Народні депутати проголосували за Заяву ВРУ «Про агресію російської федерації в районах Чорного та Азовського морів і Керченській протоці», щоб ще раз привернути увагу світової спільноти до злочинів рф. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Ми ухвалили цю заяву до ООН, Європейського Парламенту, ПАРЄ, урядів та парламентів іноземних держав, інших міжнародних організацій, щоб вчергове наголосити: російська агресія у Чорноморському регіоні є прямою загрозою світовій безпеці. Україна має отримати додаткову допомогу, щоб цій агресії протистояти», – пояснила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, український парламент має спонукати світову спільноту до активніших дій у забезпеченні свободи судноплавства. Це потрібно й Україні, й іншим країнам, адже через нашу державу проходить частина європейської мережі водних шляхів міжнародного значення. Їхній розвиток є перспективним для економіки країн Балто-Чорноморського басейну. Але через російську агресію він повністю заблокований.

«Ми маємо віднайти способи повної деблокади українських портів, щоб уникнути глобальної продовольчої кризи у світі. Тож світове співтовариство має визнати, що дії рф загрожують Україні й усьому світові, та допомогти нам у протистоянні з агресором», – переконана очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy