Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада звернулася до міжнародної спільноти через ескалацію з боку Росії

  • 8126
Верховна Рада звернулася до міжнародної спільноти через ескалацію з боку Росії

Верховна Рада звернулася до парламентів та урядів іноземних держав у зв’язку з ескалацією Російською Федерацією безпекової ситуації навколо України. Відповідну постанову підтримали 326 народних депутатів.

За словами Голови ВР Руслана Стефанчука, постановою пропонується засудити дії РФ, спрямовані на безпідставне розширення військової агресії проти України. А також закликати провідні міжнародні організації й партнерів України і надалі вживати заходів для стримування військових планів РФ щодо України.

«Запропоновані проєктом постанови заходи сприятимуть консолідації мирних міжнародно-правових зусиль з метою недопущення ескалації агресії Російської Федерації проти України», – зазначив він.

Руслан Стефанчук також додав, що ухвалення цієї постанови – це швидка, зрозуміла та однозначна реакція українського парламенту на сьогоднішню ситуацію.

«Парламент завжди стояв і буде стояти на захисті інтересів українського народу», – наголосив спікер парламенту.

Постанова передбачає звернення Верховної Ради до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, урядів та парламентів іноземних держав.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy