Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада закликає виключити рф зі складу G20

  • 431
Верховна Рада закликає виключити рф зі складу G20

Верховна Рада підтримала постанову №8203, у якій звернулась до держав Групи Двадцяти (G20) щодо виключення російської федерації зі складу цієї Групи.

«24 лютого 2022 року росія вторглася на територію України і розпочала нову фазу неспровокованої і неоголошеної війни з нашою державою. Ця війна стала найсерйознішим викликом міжнародному миру та безпеці з часів Другої світової війни. Сьогодні країна-агресор пішла далі і вдалася до ядерного шантажу задля терору та утримування в страху не тільки європейського континенту, а й усього світу. Ми бачимо факти цілеспрямованого зниження населення та енергетичної інфраструктури України, що мають виключно терористичну мету», – заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Вона нагадала, що G20 має підтримувати сталий, збалансований розвиток світової економіки, підтримувати мир і безпеку і взаємодіяти на основі норм міжнародного права.

Країна-агресор не виконує жоден з цих критеріїв і не дотримується принципів організації, тож логічно, що парламент має говорити про виключення рф зі складу цієї Групи, наголосила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy