Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада визнала політичний режим рф тоталітарним та людиноненависницьким

  • 305
Верховна Рада визнала політичний режим рф тоталітарним та людиноненависницьким

Народні депутати ухвалили Заяву Верховної Ради, яка визначає політичний режим рф як рашизм та засуджує його як тоталітарний та людиноненависницький. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

Сучасний політичний режим в рф визначається як рашизм – диктатура, що поєднала в собі ідеї фашизму та націонал-соціалізму.

«Заява Верховної Ради має спонукати весь цивілізований світ засудити режим рф, який вчиняє воєнні злочини на території України та проводить геноцид українців», – заявив Потураєв.

Він додав, що заява також містить заклик до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, урядів та парламентів іноземних держав підтримати засудження ідеології, політики та практики рашизму.

«Заява парламенту допоможе сформувати єдиний підхід міжнародних інституцій до визначення агресивної російської політики, наслідком якої є воєнні злочини в Україні. Ми ще раз нагадуємо світу про невиправдану агресію рф та необхідність притягнення до відповідальності вищого військово-політичного керівництва рф», – підсумував Потураєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy