Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада виділила додаткові 26,5 млрд грн на підвищення обороноздатності країни

  • 6475
Верховна Рада виділила додаткові 26,5 млрд грн на підвищення обороноздатності країни

Парламент ухвалив в цілому законопроєкт №7012-д про виділення додаткових 26,5 млрд грн на підвищення обороноздатності України. Зокрема, 16 млрд грн спрямують Міністерству оборони, 6 млрд грн – Міністерству внутрішніх справ, Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій – 700 млн грн, Головному управлінню розвідки – 587 млн грн, Міністерству фінансів на обслуговування державного боргу – 3 млрд грн.

Джерело коштів – додаткові надходження від податку на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів та допомоги, наданої Європейським Союзом.

«Україна прагне миру. Але ми знаємо, що мирні перемовини більш ефективні, коли країна готова дати відсіч на полі бою. І саме про це цей закон», – заявив із трибуни голова бюджетного комітету Юрій Арістов.

Народний депутат також пояснив, що із 700 млн, які додатково отримає Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, – 500 млн грн спрямують на відновлення водопостачання в Донецькій області.

«Там, на підконтрольній Україні території, внаслідок обстрілів 800 тисяч людей відрізані від водопостачання. Ми їх не залишимо в біді. Ще по 100 млн грн спрямують обласним бюджетам Донецької та Луганської областей на відновлювальні роботи, зокрема на забезпечення супутниковим зв’язком», – додав Юрій Арістов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy