Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада вдосконалила процедуру оцінки впливу на довкілля для підприємців

  • 177
Верховна Рада вдосконалила процедуру оцінки впливу на довкілля для підприємців

Народні депутати підтримали в цілому законопроєкт №8410, який впорядковує процедуру оцінки впливу на довкілля при забудові або інших планових роботах, а також закладає підґрунтя для повоєнної відбудови України та розвитку бізнесу.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

«Оцінка впливу на довкілля вкрай важлива для України сьогодні і після війни. Адже ця процедура є основним екологічним запобіжником, щоб при забудові, при здійсненні будь-якої планованої діяльності не завдавалася шкода довкіллю. Це європейська практика і європейська директива і вона дозволить пом’якшити регуляторний тиск на бізнес», – пояснив він.

На жаль, тривалий час ця процедура вважалася корумпованою. Адже навіть після тривалої процедури бізнес міг отримати непрогнозовану відмову.

«Наразі всі корупційні ризики прибираються, а процедура стає абсолютно прозорою, регульованою, прийнятною для громадськості, зокрема екогромадськості та бізнесу. Також ми скорочуємо строк на проведення оцінки впливу на довкілля з 270 до 67 днів. Це суттєво вплине на швидкість ухвалення рішень і на початок відновлення країни після війни», – запевнив голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy