Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт про боротьбу з ігровою залежністю

  • 146
Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт про боротьбу з ігровою залежністю

Народні депутати 272 голосами підтримали доопрацьований законопроєкт №9256-д, який має створити передумови для боротьби з ігровою залежністю та вдосконалення державного регулювання організації та проведення азартних ігор та лотерей.

«Законопроєкт має сприяти розв’язанню проблеми загострення ігрової залежності під час воєнного стану, зокрема, серед військовослужбовців, які перебувають в екстремальних стресових умовах. Це може спричиняти підвищені ризики формування ігрової залежності, а відтак потрібні додаткові механізми для захисту», – пояснив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Зокрема законопроєкт передбачає посилення вимог до реклами азартних ігор, а також збільшує штрафи за порушення у цій сфері з 300 до 600 мінімальних заробітних плат. Повторне порушення буде підставою для анулювання ліцензії організатора азартних ігор.

Крім того, проєкт закону уточнює та деталізує порядок і наслідки проведення фактичних перевірок.

«Також запроваджується система заходів для запобігання та протидії функціонуванню заборонених азартних ігор та гральних закладів. Зокрема йдеться про моніторинг мережі Інтернет для виявлення вебсайтів, мобільних застосунків, які надають доступ на території України до азартних ігор в мережі Інтернет без відповідної ліцензії», – пояснив Гетманцев.

Нагадаємо, 20 квітня 2024 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ, який вводить у дію рішення РНБО «Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy