Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада спростила перереєстрацію транспорту для доукомплектування ЗСУ

  • 934
Верховна Рада спростила перереєстрацію транспорту для доукомплектування ЗСУ

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №5337, який передбачає спрощену процедуру перереєстрації транспортних засобів, які можуть бути призначені для доукомплектування ЗСУ, що належать підприємствам.

Як пояснив голова Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, на сьогодні існує військово-транспортний обов’язок підприємств, установ і організацій. Він передбачає, що у разі оголошення мобілізації державні органи та органи місцевого самоврядування, інші підприємства, установи і організації, які забезпечують експлуатацію транспортних засобів мають обов’язок за потреби передати свій транспортний засіб для цілей оборони. За вилучене майно передбачається компенсація.

«Наразі ці підприємства, установи і організації зобов’язані під час кожної реєстраційної операції з транспортним засобом, який перебуває у їх власності, звертатись до місцевого центру комплектування та соціальної підтримки та отримувати довідку про постановку на облік (зміну облікових даних). Ці заходи націлені на забезпечення центрів актуальною інформацією про транспортні засоби, які можуть бути залучені при мобілізації. Проте існують вже більш сучасні способи отримання актуальної інформації», – зауважив він.

Законопроєкт передбачає виключення обов’язку підприємств отримувати згадану вище довідку.

Натомість МВС України забезпечуватиме надання територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки відомостей про реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку транспортних засобів, які можуть бути призначені для доукомплектування ЗСУ та інших військових формувань в особливий період і перебувають у власності підприємств, установ та організацій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy