Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада продовжила строк оформлення нерозподілених земельних ділянок

  • 209
Верховна Рада продовжила строк оформлення нерозподілених земельних ділянок

Народні депутати остаточно ухвалили законопроєкт № 1150, який передбачає продовження терміну оформлення права власності на земельні ділянки. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Законопроєкт передбачає продовження до 1 січня 2028 року строку оформлення невитребуваних паїв, розподіл між власниками паїв та їх спадкоємцями земель, що залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок», – пояснив голова профільного комітету.

Він додав, що проєкт закону також продовжує до 2026 року пілотний проєкт із внесення відомостей до Державного земельного кадастру сертифікованими інженерами-землевпорядниками та відновлює обов’язковість підвищення їхньої кваліфікації.

«Війна, окупація значних територій, виїзд людей за кордон – все це ускладнює дотримання власникам земельних паїв передбачених строків на оформлення паїв. Тому продовження терміну їх оформлення є логічним кроком», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy