Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада поглиблює співпрацю з Комітетом контролю бюджету Європарламенту

  • 265
Верховна Рада поглиблює співпрацю з Комітетом контролю бюджету Європарламенту

Євросоюз є для України найбільшим фінансовим донором у 2023 році, тож представники Європарламенту мають знати, на що витрачаються кошти. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«Європейський Союз є найбільшим донором українського бюджету в 2023 році. За перші п’ять місяців ми отримали 7,5 млрд євро макрофінансової допомоги. Для нас важливо, щоб члени Європейського парламенту розуміли, куди спрямовуються гроші європейських платників податків та як ми контролюємо їх використання», – заявила голова профільного комітету під час зустрічі з головою Комітету контролю бюджету Європарламенту Монікою Хольмаєр.

Підласа пояснила, що через повномасштабну російську агресію бюджетна ситуація в Україні у найближчі роки залишатиметься складною, тому український уряд шукатиме постійної підтримки з боку Європейського Союзу.

«Комітет контролю бюджету Європейського парламенту здійснює нагляд над виконанням бюджету Європейського Союзу, зокрема й над фінансуванням, яке ЄС надає в рамках макрофінансової підтримки України. Тому співпраця з профільними комітетами Європарламенту дуже важлива», – наголосила голова профільного комітету.

Вона додала, що Україна має значні потреби у відновленні, яке вимагатиме величезних коштів.

«Ми сподіваємося, що Європейська комісія за погодженням з Європейським парламентом продовжить макрофінансову допомогу Україні в такому ж обсязі у 2024 році та включить Україну до 7-річного бюджету ЄС», – підсумувала Підласа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy