Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада підтримала законопроєкт про старшу школу: що зміниться

  • 10493
Верховна Рада підтримала законопроєкт про старшу школу: що зміниться

Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №4629-1 про вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для якісної та доступної профільної середньої освіти. Він дозволить продовжити впровадження реформи повної загальної середньої освіти та сформувати сучасну мережу її закладів.

Законопроєкт передбачає:
✅Опорні заклади зможуть забезпечувати здобуття профільної середньої освіти, тобто діти з віддалених сіл матимуть змогу закінчити 12 класів.
✅Перехідний період для повноцінного формування мережі ліцеїв буде продовжено до 2027 р. (планувалося сформувати таку мережу до 2024 р.).
✅Засновувати ліцеї зможуть будь-які громади, здатні забезпечити роботу такого закладу відповідно до законодавства.
✅ На законодавчому рівні закріплюється термін «безпечне освітнє середовище» (охоплює належні умови у різних сферах – від санітарії та якості харчування до унеможливлення булінгу та вживання алкоголю й паління на території закладу).
✅ Уряд має у 2021-2030 роках продовжити виділення субвенції місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», зокрема для запровадження трирічної профільної середньої освіти в межах дванадцятирічної повної загальної середньої освіти.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy