Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада підтримала законопроєкт про соціальні гарантії для громадян Польщі

  • 9023
Верховна Рада підтримала законопроєкт про соціальні гарантії для громадян Польщі

Народні депутати конституційною більшістю ухвалили за основу президентський законопроєкт № 7550, який надає громадянам Польщі правові та соціальні гарантії на території України.

«Це «дзеркальний» законопроєкт, відповідь на ухвалений Польщею закон про допомогу громадянам України. І це наша вдячність країні, яка з перших днів повномасштабного вторгнення допомагала українцям та прихистила у себе 3,6 млн наших громадян», – пояснив заступник голови фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Максим Ткаченко.

За його словами, законопроєкт передбачає низку соціальних та правових гарантій для громадян Польщі, які перебувають чи в’їжджають в Україну. Ці гарантії діятимуть 18 місяців з дня, коли закон набере чинності.

«Зокрема, вони можуть працювати, вести бізнес та отримувати медичну допомогу на тих самих умовах, що й українці. А також безоплатно навчатися, отримувати соціальні виплати та допомогу з Фонду соцзахисту», – сказав Ткаченко.

Крім того, громадяни Польщі з кваліфікацією лікаря, медсестри, акушерки на території держав-членів ЄС, зможуть працювати за фахом в Україні протягом 18 місяців.

«Так ми покажемо польському народу нашу вдячність за всебічну підтримку України. Впевнений, що остаточно за цей законопроєкт ми також проголосуємо конституційною більшістю», – заявив заступник голови фракції «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy