Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада підтримала заходи проти рейдерства (ІНФОГРАФІКА)

  • 4939
Верховна Рада підтримала заходи проти рейдерства (ІНФОГРАФІКА)

Парламент у першому читанні ухвалив законопроєкт, який вдосконалює механізми протидії рейдерству.

Проєкт закону №3774 розроблено за участі Міністерства юстиції, Офісу протидії рейдерству, народних депутатів та Нотаріальної палати України. Він допомагає запобігти протиправному захопленню підприємств та незаконному заволодінню нерухомим майном через так зване реєстраційне рейдерство.

«Непоодинокі випадки, коли навіть народні депутати звертаються через те, що рейдери захоплюють майно їхніх виборців, їхніх сімей або навіть власне майно. Стоїть питання нагального регулювання з боку народних депутатів, наші дії повинні бути дуже різкими і безповоротними», – заявив під час презентації проєкту закону голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції, органів виконання покарань та пробації Комітету ВР з питань правової політики Ігор Фріс.

Законопроєкт дозволяє оперативно зупиняти розпочате рейдерське захоплення – Мін’юст зможе блокувати його від самого початку.

Також збільшується термін оскарження реєстраційних дій та спрощуються вимоги до скарг – міністерство втратить можливість відмовляти у розгляді скарг з формальних підстав або через порушення термінів оскарження.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy