Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада підтримала заборону на ввезення ліків, виготовлених на території росії та Білорусі

  • 999
Верховна Рада підтримала заборону на ввезення ліків, виготовлених на території росії та Білорусі

Парламент ухвалив законопроєкт № 7313 про заборону на ввезення ліків, виготовлених на території росії та Білорусі, у першому читанні. Він дозволить МОЗ після перевірки відмовляти у реєстрації лікарського засобу, якщо хоча б один етап виробництва здійснювався на заводах на території цих країн.

Про це повідомив ініціатор законопроєкту, очільник медичного комітету ВР Михайло Радуцький.

«Після нападу путінських військ на Україну всі наші зусилля спрямовані на те, щоб повністю зупинити торгівлю в усіх сферах з країною-агресором. Наразі ввезення медичних препаратів із росії та Білорусі заборонено. Але до нас можуть потрапити ліки, виготовлені на російських чи білоруських підприємствах міжнародних фармкомпаніями. Тому ми зробили наступний крок: дозволяємо МОЗ після перевірки відмовляти у реєстрації лікарського засобу, якщо хоча б один етап виробництва здійснювався на заводах на території росії та Білорусі», – наголосив він.

Михайло Радуцький додав, що таким чином Україна подає приклад санкційної політики для наших країн-партнерів та міжнародних фармацевтичних компаній. Вони мають розуміти, що всі без винятку товари, виготовлені в росії, не повинні потрапляти до країн демократичного світу – адже це «торгівля на крові» та фінансування війни проти України, вважає очільник комітету.

«Українська «фарма» та міжнародні виробники зможуть повністю замінити препарати російського походження, тобто отримають додаткові стимули виробляти більше продукції поза межами росії», – каже він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy