Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада підтримала реструктуризацію валютних кредитів на житло (ІНФОГРАФІКА)

  • 9791
Верховна Рада підтримала реструктуризацію валютних кредитів на житло (ІНФОГРАФІКА)

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №4475, який дозволяє проведення реструктуризації житлових іпотечних кредитів, що надавалися для придбання або будівництва єдиного житла.

«Реальне вирішення проблеми споживчих валютних кредитів – це проведення реструктуризації заборгованості. А існуючий зараз мораторій, що забороняє примусово звертати стягнення на іпотечне житло за борги, – це лише замороження проблеми на певний час. За таких обставин держава зобов’язана втрутитись у ситуацію та ухвалити закон, яким буде врегульовано порядок та умови реструктуризації боргів щонайменше за кредитами в іноземній валюті, які надані для придбання єдиного житла», – розповіла співавторка законопроєкту, членкиня Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Вікторія Кінзбурська.

Більше про порядок і умови реструктуризації валютних кредитів, а також про те, хто зможе на неї претендувати, читайте в інтерв’ю.

Депутати також підтримали в другому читанні законопроєкт №4398, який допоможе захистити права валютних позичальників, котрі брали кредити в іноземній валюті та вимушені до сьогодні їх виплачувати. І не допустить порушення права позичальників на житло.

Відповідно до законопроєкту, у разі недостатніх доходів боржника для виконання умов реструктуризації та проживання боржника в квартирі, площа якої не перевищує 60 квадратних метрів або 13,65 квадратних метрів на кожного члена сім’ї боржника, або проживання боржника в житловому будинку, площа якого не перевищує 120 квадратних метрів, за рішенням господарського суду може бути встановлена мінімальна сума щомісячного виконання плану реструктуризації.

Верховна Рада також ухвалила в цілому законопроєкт №4399, котрий дасть змогу оптимізувати оподаткування громадян, які мають невиконані зобов’язання за кредитами в іноземній валюті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy