Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада підтримала постанову про цінність свободи слова

  • 542
Верховна Рада підтримала постанову про цінність свободи слова

Народні депутати підтримали постанову про цінність свободи слова, гарантії діяльності журналістів і засобів масової інформації під час дії воєнного стану (№7266).

У документі зазначається, що сьогодні України має не лише протидіяти антиукраїнській пропаганді, але й підтримувати вільний розвиток медіа в Україні.

«На даний час в нашій країні вже прийняті ефективні закони, які гарантують недопущення цензури, захист прав журналістів, свободу поширення інформації. Але при цьому воєнні дії все одно становлять загрозу засобам масової інформації і журналістам. Сьогодні ми бачили приклади вимкнення українських телеканалів не лише внаслідок дій російських окупаційних сил в тимчасово окупованому Херсоні, і не лише внаслідок ракетних ударів, як було в Києві, Вінниці або Рівному. Свавільне вимкнення декількох проукраїнських телеканалів із загальнонаціонального телевізійного ефіру має ті самі цілі, що ракетні обстріли телевеж, а відсутність реакції з боку держави здатне дискредитувати те, що робить Україна на всіх фронтах, і що отримало загальносвітову підтримку всього людства», – йдеться у заяві.

Таким чином Верховна Рада має заявити про свою підтримку встановленим Конституцією та законами України гарантіям 2 свободи слова, та закликати інші органи державної влади всебічно допомагати чесним журналістам і ЗМІ робити свою роботу.

Світ має знати правду про те, що насправді відбувається в Україні, і держава має зробити все від неї залежне, щоб журналісти і вільні медіа відчували себе захищеними, зазначають ініціатори постанови.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy