Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ВР підтримала акторів театрів: вони зможуть брати творчу відпустку для творчої діяльності поза основним місцем роботи

  • 8795
ВР підтримала акторів театрів: вони зможуть брати творчу відпустку для творчої діяльності поза основним місцем роботи

Парламент у першому читанні ухвалив законопроєкт № 5205, який усуває з законодавства проблему занадто короткого терміну відпустки «за власний рахунок», яку театри сьогодні можуть надавати своїм творчим працівникам (15 днів).

Після ухвалення документа в цілому театральні актори зможуть скористатися творчою відпусткою для творчої діяльності поза основним місцем роботи до 180 днів протягом року.

Перша авторка законопроєкту, голова підкомітету з питань інформаційної політики Євгенія Кравчук пояснює: для того, щоб повноцінно взяти участь у зйомках фільму, серіалу, поїхати у гастролі – переважно потрібно більше, ніж 15 днів. 

«Це питання і професійного розвитку наших артистів, і збереження цих людей у статусі солістів українських театрів. Ми всі чудово розуміємо, що зйомки і гастролі – це подекуди краща можливість заробити і заявити про себе, ніж у театральний «несезон» отримувати ставку. Люди просто йдуть. Треба дати їм можливість адекватно поєднувати роботу у театрі і позатеатральну активність, яка теж цікава і потрібна суспільству та має культурну цінність», – наголосила Євгенія Кравчук.

Це ті додаткові умови для професійного розвитку художнього та артистичного персоналу театру, яких давно чекають, додала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy