Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада офіційно засудила заворушення під Офісом Президента

  • 7299
Верховна Рада офіційно засудила заворушення під Офісом Президента

Парламент ухвалив Постанову про засудження подій, що відбулись 20 березня 2021 року біля Офісу Президента України.

Народні депутати 237 голосами ухвалили Постанову, яка зобов’язує МВС, СБУ та ДБР забезпечити швидке, повне та неупереджене розслідування й надати юридичну оцінку подій, що відбулись 20 березня 2021 року біля Офісу Президента.

Зокрема, ці відомства мають з’ясувати причетність до організації безладів представників політичних партій та пов’язаних з ними осіб. А також визначити ступінь вини учасників, організаторів та замовників заворушень і притягнути винних до відповідальності.

Щотижнево правоохоронці мають надавати Комітету з питань правоохоронної діяльності інформацію про перебіг розслідування.

Водночас Державне управління справами протягом трьох днів має подати до парламенту інформацію про суму збитків, завданих будівлі ОП, та визначити джерела фінансування ремонту.

«Я вважаю, що під загрозою нормальне функціонування системи всіх державних органів, коли певна група осіб таким чином хоче нав’язати свою волю інституціям державних органів, нав’язати волю своєї групи, переключити увагу з конкретної кримінальної справи», – наголосив нардеп від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Владлен Неклюдов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy