Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Верховна Рада легалізувала віртуальні активи: що це означає

  • 12601
Верховна Рада легалізувала віртуальні активи: що це означає

Народні депутати ухвалили в цілому законопроєкт №3637, який врегульовує обіг віртуальних активів в Україні.

Тепер власники криптовалют зможуть захистити свої статки у віртуальних активах, легально обміняти криптоактиви, задекларувати їх. З’явиться ринок посередницьких послуг для оплати товарів криптоактивами, їхнього зберігання та обміну.

Співавтор законопроєкту, голова підкомітету ВРУ з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій та публічних даних Олексій Жмерецький зазначає, що віднині в Україні починається нова епоха – епоха віртуальних активів.

«Наразі в Україні щоденний обіг віртуальних активів складає 1 млрд грн, який перебуває в тіні. З жодної операції з віртуальними активами не сплачуються податки в Україні. Прийшла пора в українському законодавстві створити нормальні цивілізовані умови. Щоб компанії реєструвалися в Україні, а не їхали за кордон, щоб банки отримали фінанси, щоб бюджет отримував податки, щоб підприємці отримали захист і могли в судах повертати своє обладнання, конфісковане незаконно, або свої вкрадені віртуальні активи», – заявив Олексій Жмерецький.

Заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації Єгор Чернєв додає, що законопроєкт враховує передовий світовий досвід.

«Це суттєвий крок до врегулювання ринку віртуальних активів, який наблизить нас до прозорої взаємодії між продавцями і покупцями, біржами, державою. Тому що до сьогоднішнього дня навіть люди, які мають криптоактиви, не захищені, вони перебувають поза правовим полем. Тепер ми сподіваємося на досить великий притік інвестицій з-за кордону до нашого українського бізнесу. І цей мільярд гривень обігу криптоактивів, який до сьогодні був поза правовим полем, зможе бути помножений в десятки разів», – наголосив Єгор Чернєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy