Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#Великий_звіт: завершення децентралізації, підтримка соціальних об’єктів, реалізація проєктів із благоустрою

#Великий_звіт: завершення децентралізації, підтримка соціальних об’єктів, реалізація проєктів із благоустрою

Депутати різних рівнів від «Слуги Народу» продовжують звітувати про свою роботу за 2021 рік. Серед важливих ініціатив – завершення реформи децентралізації в окремих районах, реалізація програм соціально-економічного розвитку та проєктів із благоустрою у громадах.

Черкащина

Депутати від «Слуги Народу» в Уманській районній раді прозвітували про роботу за минулий рік.

Фракція «Слуга Народу» в Уманській райраді представлена 7-ма депутатами. Її очільниця Світлана Волошенюк прозвітувала про рік роботи у громаді. Так, обранці відвідали 95% сесійних засідань.

З огляду на потреби жителів Уманського району упродовж року депутати фракції від «Слуги Народу»:

 • подавали свої пропозиції щодо передачі комунального майна ОТГ;
 • вносили рекомендації про завершення децентралізації в Уманському районі;
 • підтримували ініціативи у межах програми соціально-економічного розвитку у районі (придбання шкільних автобусів, закупівля обладнання для харчоблоків в школи ОТГ, придбання інтерактивних панелей, матеріально-технічного обладнання для шкіл, автомобілів для амбулаторій та медобладнання – для районної лікарні);
 • підтримували ініціативу щодо проведення кисневих мереж у відділення райлікарні, капітального ремонту мосту в с. Вільшанка, відкриття двох активних парків у селах Ладиженка та Собківка, будівництва медамбулаторій у селах Бабанка, Ладиженка та Кочержинці.

«Наша фракція готова і надалі підтримувати ініціативи, які допомагають громадам ставати кращими і комфортнішими. Цьогоріч сталися якісні зміни в медичній, освітній галузях нашого району, в інфраструктурі. І на рік 2022-ий ще чимало планів. Так що працюємо далі», – підсумувала голова фракції «Слуга Народу» в Уманській райраді Світлана Волошенюк.

Донеччина

Депутати Краматорської районної ради долучаються до Великого звіту.

Про діяльність у 2021 році відзвітувала депутатка Краматорської районної ради від політичної партії «Слуга Народу» Алла Чайковська.  Вона є членом депутатської комісії з питань соцзахисту населення, освіти, науки, охорони здоров’я, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики та туризму.

Як депутат Краматорської райради Алла Чайковська у 2021 році:

 • направила запит щодо ремонту дороги по вул. Волгоградська у м. Костянтинівка;
 • направляла листи до міського голови та підтримувала проєкт щодо утеплення будівлі закладу дошкільної освіти №9 «Оленка» (м. Костянтинівка). Проєкт запланований до реалізації у 2022 році;
 • підтримувала проєкт щодо ремонту тротуару по вул. Магістральна (заплановано на 2022 рік);
 • неодноразово брала участь у заходах з благоустрою території громади – «екосуботниках» та заходах з озеленення.

Дніпропетровщина

Звіт голови Дніпропетровської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрія Кісєля.

Об’єднати команду «Слуги Народу» в області, відкрити офіси у п’яти містах регіону, ініціювати реалізацію важливих проєктів у межах програми «Велике будівництво» – ці та інші цілі вдалося досягти обласній організації політсили за рік. Про них розповів голова партійної команди на Дніпропетровщині Юрій Кісєль.

«В області збудовано понад 400 кілометрів доріг, південний обхід Дніпра, відремонтовано багато лікарень, дитячих садочків, побудовані нові спорткомплекси. Також основним завданням нашої політичної сили є побудова злітної полоси у Дніпрі. Надалі пріоритетів багато, але, по-перше, нам потрібно відкривати ще офіси, щоб спілкуватися з людьми, долучати молодь, щоб разом розвивати країну», – зазначив Юрій Кісєль.

У 2022 році представники команди Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» планують продовжувати розбудовувати регіон, працювати над реформами, які започаткували.

Запоріжжя

Депутат Енергодарської міської ради від «Слуги Народу» Максим Дем’янюк розповів про головні досягнення 2021 року.

Над проєктами, спрямованими на покращення життя в місті, працював протягом звітного року депутат від «Слуги Народу» Енергодарської міської ради Максим Дем’янюк.

Зокрема завдяки ініціативі депутата в сьомому мікрорайоні вдалося реалізувати проєкт «Зелений сквер», у межах якого відремонтували пішохідні доріжки, встановили лавки та урни для сміття, дитячі ігрові елементи і будинок для котів, висадили саджанці дуба та облаштували енергоефективне освітлення території сучасними LED-ліхтарями.

Також депутат долучився до реалізації проєкту «Громада своїми руками» в другому мікрорайоні, посприяв здійсненню ремонтних робіт у дитсадку № 5 «Золотий ключик».

«За час моєї депутатської роботи у період 2020-2021 рр. було розглянуто близько 100 письмових та усних звернень громадян, проведено понад 40 особистих прийомів. На зустрічах були розглянуті звернення щодо питань надання матеріальної допомоги, медичної допомоги та питань сімей, що опинилися у скрутних життєвих обставинах. Депутатський фонд  спрямований на надання грошової допомоги населенню в сумі 150 000 гривень був використаний повністю. Допомогу отримали близько 30 енергодарців», – розповів Максим Дем’янюк.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy