Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#Великий_звіт: «слуги народу» всіх рівнів розповідають про зроблене

#Великий_звіт: «слуги народу» всіх рівнів розповідають про зроблене

Триває звітування «слуг народу» всіх рівнів. Депутати розповідають про основні досягнення та результати. Завдяки співпраці із народними обранцями у громадах вдалося вирішити низку проблемних питань: покращення житлово-комунальної сфери, реалізація ініціатив у сфері освіти, сприяння розвитку підприємництва.

Полтава 

Депутатка Полтавської міської ради від «Слуги Народу» Світлана Нестуля підсумувала свою діяльність за рік.

Основний її напрямок – освітня галузь, зокрема навчальні програми для людей старшого віку. Депутатка відвідала 9 пленарних засідань сесій Полтавської міської ради та брала участь у засіданнях комісій.

Упродовж 2021 року Світлана Нестуля:

 • провела 19 прийомів громадян та розглянула 107 звернень;
 • завдяки її депутатським зверненням відремонтовано міжбудинкові проїзди у Полтаві за адресами: вул. Шведська, 12, 12а, 14, 18, 20, вул. Рєпіна, 22, вул. Соборності, 66а;
 • ініціювала розробку цільової програми «Розвиток освіти дорослих в Полтавській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки». У межах програми провели понад 1100 навчально-тренінгових занять. При цьому залучили до навчання понад 1300 осіб вразливих категорій;
 • організувала роботу Університету третього віку в 29 групах. За 26-ма дисциплінами навчається 720 осіб віком 55+ та багато іншого. 

Тернопільщина

Прозвітував перед виборцями голова фракції “Слуга Народу” у Тернопільській обласній раді Ярослав Захарків.

Депутат є членом 8 комісій, підтримав 51 програму, мета яких підвищення якості життя. Також був ініціатором десятків звернень до Верховної Ради України, зокрема про підтримку земельної реформи.  

За сприяння депутата в перелік доріг місцевого значення, які було відремонтовано цього року, була включена дорога в селі Бурканів, її протяжність – 1,35 км, вартість – 5 млн 731 тис. грн.

А також народний обранець посприяв будівництву нового спортивного майданчика мініфутбольного поля зі штучним покриттям у селищі Дружба, загальна вартість проєкту – 1,28 млн грн.

Ярослав Захарків: «Завжди швидко реагую на запити та звернення населення щодо врахування інтересів громад під час ремонту доріг. Зокрема, за звітний період я провів більше 50 зустрічей з мешканцями виборчого округу. Протягом 2021 року взяв участь у низці круглих столів та заходів, представляючи нашу політичну силу. Попереду в нашої команди ще багато роботи, проте ми готові до нових викликів, нових завдань та плідної праці заради добробуту наших громад».

Кривий Ріг 

Депутатка Дніпропетровської обласної ради Тетяна Чабанова прозвітувала про зроблене:      

–  сприяла реалізації проєктів з реконструкції або капітального ремонту 8 освітніх закладів, 9 стадіонів, один з яких з глядацькими трибунами, відкритого плавального басейну, Палацу спорту. Продовжуються роботи з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги;

–  провела близько 90 зустрічей з громадою;

–  проводила громадські форуми та зустрічі, запровадила активну співпрацю з громадськими організаціями та підприємствами. 

Тетяна Чабанова: «У кожного з нас є одне спільне бажання. Воно не є таємницею, бо кожен член нашої команди мріє зробити рідну Дніпропетровську область найкращою. Не дивлячись на всі ті перешкоди, що протягом першого  року депутатської діяльності ставали у нас на шляху, ми впевнено крокуємо вперед. Хочу вірити, що з кожним роком нашої діяльності область почне розквітати ще більше. Ми зможемо організувати спільну та продуктивну роботу з органами  місцевого самоврядування».

Хмельницький

Фракція «Слуга Народу» у Нетішинській міській раді розповіла про ключові рішення, які підтримували, та реалізацію важливих місцевих ініціатив.

За сприяння депутатів було реалізовано проєкт «Безпечна громада», який дозволить встановити відеокамери та інші засоби, шо підвищать безпеку в громаді.

За підтримки народної депутатки від «Слуги Народу» Олени Копанчук були збудовані багатофункціональні спортивні майданчики для дітей поблизу навчальних закладів.

Ще однією важливою реалізацією місцевих ініціатив стало придбання нових автомобілів для вивезення сміття, що значно покращить благоустрій у громаді.

Також місцеві депутати від «Слуги Народу» працювали і у сесійній залі, де ухвалили такі важливі рішення:

 • Програму про цільову соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту у Нетішинській громаді на 2021-2025 роки;
 • Програму підтримки технічного стану будівель гуртожитків Нетішинської територіальної громади;
 • Програму сприяння розвитку підприємництва на 2020-2022 роки.

Голова фракції Богдан Шмигельський: «Цього року ми працювали над тим, щоб сформувати фундамент для подальших якісних змін у громаді. Щоб щороку люди бачили ці зміни біля своїх будинків, у лікарнях, школах. Ми виконуємо свої обіцянки, які давали людям перед виборами».

Запоріжжя:

Депутат Запорізької обласної ради від «Слуги Народу» Віталій Пасєвін прозвітував про свою роботу. 

Депутат працює в постійній комісії з питань бюджету, брав участь у всіх сесіях облради. Багато уваги приділив питанням медицини, освіти, культури, благоустрою. 

·      Ініціював виділення 1,225 млн грн на придбання додаткового медичного обладнання для КП «Токмацька БЛІЛ»: наркозно-дихальний апарат в комплектації з випаровувачем, ліжко акушерське, діагностичний аудіометр, дефібрилятор-монітор, багатофункціональний монітор пацієнта.

·      Добився виділення додаткових коштів у сумі понад 7,3 млн грн на реконструкцію приймального відділення Токмацької лікарні. 

·      Ініціював виділення з облбюджету 500 тис. грн на ремонт даху кардіологічного корпусу, щоб зберегти будівлю.

·      Виділив кошти із депутатського фонду на придбання обладнання та ремонти навчальних закладів – шкіл і садків – у м. Токмак.  

·      Виділив кошти із депутатського фонду на заміну вікон і дверей у Токмацькій дитячій музичній школі. 

·      На звернення жителів ОСББ щодо надання фінансової допомоги з депутатського фонду виділено 60 тис. грн для ОСББ «Молодість-43» та ОСББ «Фортеця 46» на капітальний ремонт мощення. 

·      Підтримав подання Токмацької міської ради щодо виділення з обласного бюджету 3 млн грн на придбання матеріалів (труби та з’єднувальні елементи – 1,564 млн грн) та придбання екскаватора-навантажувача для здійснення робіт по укладанню водопровідних матеріалів (1,435 млн грн) для Токмацької громади. Також виділено 1,5 млн грн на заходи з переведення шкільних котелень на електроопалення у селах Нове, Остриківка, Новопрокопівка.

·      Ініціював рішення щодо виділення коштів на придбання сміттєвоза для Молочанської громади (1,467 млн грн). Також за моєю ініціативою виділено з обласного фонду охорони навколишнього середовища 945 тис. грн для допомоги у завершенні будівництва колектора м. Молочанськ.

·      З депутатського фонду виділив 127 тис. грн для придбання обладнання для ремонту свердловини в м. Молочанськ та 30 тис. грн для придбання косарки для КП «Венеція» для робіт з благоустрою території.

«Впродовж року я постійно підтримував зв’язок із жителями, було проведено багато зустрічей та бесід, брав участь у зборах мешканців будинків, бував у робочих поїздках. Отримав чимало звернень. За рік депутатської роботи зроблено чимало. Впевнений, разом нам вдасться реалізувати більше проєктів для наших громад», коментує Віталій Пасєвін. 

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy