Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#Великий_звіт: «Слуги народу» всіх рівнів продовжують звітувати про зроблене

 • 4910
#Великий_звіт: «Слуги народу» всіх рівнів продовжують звітувати про зроблене

Депутати від партії «Слуга Народу» звітують про результати роботи за рік. Із часу обрання вони провели тисячі зустрічей із громадянами, ініціювали соціально важливі програми на сесіях та вирішували проблемні питання на округах.

Харківщина

На Харківщині голова фракції партії «Слуга Народу» у Харківській обласній раді Ігор Захарченко розповів про рік роботи фракції. 

За рік депутатські приймальні членів фракції відвідали понад 2,2 тис. громадян. До зустрічей з виборцями на округах долучилися понад 9 тис. мешканців різних населених пунктів області.

Так, завдяки депутатам обласної фракції:

 • виділили кошти на встановлення ліфту у спеціалізованій школі №8;
 • ініціювали виділення коштів для реконструкції покриття даху Вовчанського ліцею №2;
 • ініціювали виділення коштів для будівництва спортзалу в ліцеї №2 у смт Малинівка;
 • провели капремонт системи опалення КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7»;
 • відремонтували ФАП в смт Березівка.

Ігор Захарченко: «Завдяки програмі «Велике будівництво» ми збудували в Пісочині цілий освітній комплекс з початковою школою і дитячим садком, будуємо дитячий садок «Теремок» на 120 місць. Відновлюємо обласні лікарні. Вражаючими темпами відновлюються дороги, цьогоріч відновили 158 км доріг державного значення, близько 100 км місцевих доріг, а також 19 мостів та шляхопроводів. Наше завдання на 2022 рік – не збавляти темпів. Упевнений, що з підтримкою колег, народних депутатів, держави ми зможемо реалізувати для Харківщини багато проєктів у кожній громаді».

Житомирщина

Депутат Житомирської обласної ради від “Слуги Народу” Валерій Прокопчук розповів про позитивні зміни, які вдалося здійснити командою протягом року. 

За цей рік депутат провів майже 40 особистих прийомів громадян, опрацював понад сотню звернень від виборців та направив 12 депутатських звернень. 

Протягом року підтримував такі проєкти:

 • опікувався поліпшенням технічного обладнання в освітніх закладах;
 • 200 тис. грн спрямував на ПМСД, де реконструювали приміщення;
 • 200 тис. депутатських коштів спрямував на створення дитячого садочка у с. Хочине Олевської громади. 

Валерій Прокопчук: «Ми активно співпрацюємо з головами громад для того, щоб спільно вирішувати ті чи інші питання нашого округу. Дуже багато проблем, які стосуються шкіл і медичних установ, зокрема щодо медичного обладнання. Планів ще багато».

Волинь

Триває #ВеликийЗвіт партії «Слуга Народу» у Волинській області, зокрема у Турійській селищній раді.

Народні обранці від «Слуги Народу» Валентин Сарахман, Валерій Покора, Наталія Поліщук та Антоніна Гут брали активну участь у зустрічах в громадах.

У смт Турійськ відкрили депутатську приймальню народного депутата від «Слуги Народу» Валерія Стернійчука. Депутатка Антоніна Гут як помічник проводить прийом громадян.

Керівниця фракції «Слуга Народу» у Турійській селищній раді Антоніна Гут: «Це був насичений рік плідної та злагодженої роботи для мене особисто та для нашої фракції «Слуга Народу» у Турійській селищній раді. Усією фракцією працювали з виборцями, приймали скарги та вносили свої пропозиції до відповідних органів влади, щоб їх усунути. Це і покращення благоустрою села, збір сміття, ремонт доріг, розв’язання земельних питань».

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy