Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#Великий_звіт: розвиток інклюзивного простору, ремонти доріг та залучення інвестицій

#Великий_звіт: розвиток інклюзивного простору, ремонти доріг та залучення інвестицій

Депутати продовжують звітувати перед громадою про результати роботи. Сьогодні про досягнення за рік розповідають «Слуги Народу» Полтавщини, Запоріжжя, Закарпаття та Житомирщини. Йдеться про ремонти доріг, залучення інвестицій і розвиток інклюзії.

Полтавщина

Депутат Гадяцької міської ради від партії «Слуга Народу» Дмитро Шестерненко прозвітував про рік своєї діяльності.

Серед вагомих досягнень цього року Дмитро Шестерненко називає підтримку реалізації проєкту капітального ремонту приймального відділення Гадяцької міської центральної лікарні в межах програми «Велике будівництво». На ремонт відділення було витрачено майже 12 млн грн.

Також Дмитро Шестерненко:

– підтримав виділення коштів на потреби ЖКГ громади (15,7 млн грн);

– за сприяння депутата проведено поточний ремонт доріг у м. Гадяч – вул. Будька, вул. Тельмана та пров. Тракторний, що належать до його виборчого округу;

– на капітальний ремонт шкіл виділено понад 0,5 млн грн, при цьому особлива увага приділяється інклюзивній освіті. Так, на придбання засобів корекції, реабілітаційного обладнання з бюджету Гадяцької міської ТГ використано майже 160 тис. грн.

Дмитро Шестерненко: «У подальшій моїй діяльності основним завданням залишається насамперед розвиток інфраструктури територіальної громади м. Гадяч, ремонт житлового фонду та прибудинкових територій багатоквартирних будинків, розвиток автомобільних дорожньої інфраструктури».

Запоріжжя

Звітує голова фракції політичної партії «Слуга Народу» у Кушугумській селіщній раді Тетяна Хітрова:

 • протягом першого року депутатської діяльності виконали  основну передвиборчу обіцянку – залучення міжнародних грантових інвестицій у громаду, підготувавши та вигравши міжнародний грантовий проєкт  «Волонтерство в громаді». Завдяки цьому на територію громади залучили 300 тис. грн, які витратили на облаштування молодіжного волонтерського центру;
 • створений відділ ЦНАП виконавчого апарату Кушугумської селищної ради;
 • завершена реконструкція  об’єкту програми «Велике будівництво» – навчально-виховного комплексу «Інтелект». Тепер триває модернізація системи освіти району – депутати взяли участь у розробці STEM-лабораторії, продовжують пілотування освітньої програми НУШ та багато іншого.

Тетяна Хітрова: «Ґрунтовна колегіальна робота усіх депутатів фракції у співпраці з керівництвом громади є запорукою ефективної стратегії розвитку Кушугумської громади».

Закарпаття

Депутати фракції політичної партії «Слуга Народу» Тячівської райради звітують про роботу.

За звітній період фракція «Слуга Народу» активно працювала у складі депутатського корпусу райради над важливими питаннями району та новостворених громад.

Депутати брали участь у засіданні постійних депутатських комісій та сесій, на яких підтримали низку важливих рішень:

 •  щодо виконання бюджету та районних програм;
 •  функціонування комунальних закладів райради;
 • передачі об’єктів спільної власності в комунальну власність тощо.

Основні питання, що піднімали народні обранці за звітний період – це розвиток інфраструктури доріг, мостів, соціальної сфери та економіки району. Детальніше за посиланням.

Житомирщина

Триває #ВеликийЗвіт партії «Слуга Народу» в Житомирській області. Відзвітувала перед громадою Ірена Лісова – Гришковецька селищна голова від партії «Слуга Народу».

За 2021 рік:

 • відкрили сучасну та комфортну амбулаторіюу смт Гришківці, яка наблизила п’ятитисячне населення селища до отримання якісних медичних послуг;    
 • вдалося розпочати масштабне будівництво багатофункціонального спортивного комплексу Гришковецького ліцею з трибунами для глядачів на 500 місць, футбольним полем зі штучним покриттям, баскетбольним, волейбольним, гімнастичним майданчиками, біговими доріжками та роздягальнею. Вартість реалізації проєкту становить 7 млн грн;
 • 332,3 тис. грн отримала інклюзивна освіта громади, адже жодна дитина не має відчувати себе виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів;
 • за рахунок коштів державного бюджету у сумі 2,1 млн грн завершується процес створення дитячого будинку сімейного типу в смт Гришківці тощо.

Детальніше – за посиланням. 

Ірена Лісова: «Я щиро вірю і твердо переконана, що всі ми хочемо бачити Гришковецьку громаду кращою, розвиненою, охайною. Такою її можемо зробити лише всі разом. Адже тільки в єдності наша сила та успіх!»

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy