Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#Великий_Звіт: оновлення закладів освіти, ремонти доріг та підтримка спорту

#Великий_Звіт: оновлення закладів освіти, ремонти доріг та підтримка спорту

«Слуги Народу» продовжують звітувати перед виборцями – сьогодні це депутати Винниччини, Одещини та Полтавщини. Вони розповідають про результати роботи в сесійних залах та на виборчих округах.

Вінниччина 

Про свою роботу за рік депутатської діяльності прозвітував заступник голови фракції політичної партії «Слуга Народу», член комісії з питань охорони здоров’я у Гайсинській міській раді Віктор Вітюк.

– Взяв участь у 22 пленарних засіданнях, провів 21 засідання постійної комісії з питань фінансів, розглянув понад 40 звернень, 30 з яких вдалось вирішити. Більшість звернень громадян стосуються покращення благоустрою сільських територій, виділення матеріальної допомоги на лікування, призначення державних соціальних допомог,  питання щодо закладів освіти та культури.

Зокрема:

– залучив понад 64 млн грн за програмою «Велике будівництво» на завершення капремонту мосту через річку Сіб на 484-370 км автомобільної дороги по міжнародній трасі М-12;

– понад 5,7 млн грн за програмою «Велике будівництво» на реконструкцію приміщення садочку № 3 «Теремок» із застосуванням енергоощадних заходів;

– 21,2 млн грн з державного та місцевого бюджетів на реконструкцію відділення екстреної допомоги Гайсинської центральної лікарні. Роботи проведені також  за програмою «Велике будівництво»;

– на 834 тис. грн придбано  ноутбуки для закладів освіти Гайсинської громади. З них 108 тис. грн – співфінансування і 726 тис. грн – державної субвенції;

– вирішив питання щодо часткового ремонту доріг у селах Крутогорб та Мар’янівка.

Віктор Вітюк: «У межах депутатської роботи  проводжу прийоми громадян у Гайсині в приймальні офісу партії «Слуга Народу» за графіком та у разі потреби. Налагоджена активна робота з виборцями, проведено 4 виїзних зустрічі з виборцями у Кунянському старостинському окрузі Гайсинської об’єднаної територіальної громади, за яким я закріплений як депутат».

Полтавщина 

Антон Ярмолюк, депутат Полтавської міської ради від «Слуги Народу»,  підбив підсумки своєї діяльності. Серед його пріоритетів – розвиток спортивної галузі в місті. 

За 2021 рік депутат: 

  • провів десятки зустрічей на придомових територіях на підтримку програми «Здорова Україна»; 
  • посприяв встановленню комплектів спортивного обладнання у дворах Полтави, в яких до цього не було жодних знарядь для активного дозвілля жителів;
  • ініціював виділення премії срібному призеру Олімпійських Ігор в Токіо Олександру Хижняку та його тренеру по 500 тис. грн кожному.  

За рік депутатської діяльності Антон Ярмолюк взяв участь у 8 сесіях Полтавської міської ради. Ініціював підтримку на місцевому рівні низки законопроєктів про деолігархізацію та відкриття ринку землі, які здобули підтримку у залі Верховної Ради. 

Антон Ярмолюк: «Наразі працюю над відкриттям при ДЮСШ нового відділення з боротьби дзюдо. Аби нинішня секція, що налічує майже 100 спортсменів, мала змогу брати участь у змаганнях та готувати кандидатів до збірної України».

Одещина 

Депутатка Одеської обласної ради від  «Слуги Народу» Наталія Данилко розповіла, що упродовж року до її громадської депутатської приймальні звернулися 187 громадян.

За цей період було скеровано понад 100  депутатських запитів на адресу обласних та міських управлінь, департаментів та комунальних підприємств щодо питань, порушених на депутатських прийомах виборцями.

Також за рік  депутатка провела 38 виїзних зустрічей з мешканцями її виборчого округу (це Приморський район Одеси) та іншими громадянами у інших районах Одеси та Одеської області.

За ініціативи Наталії Данилко  в Одеській обласній раді розробили та запровадили депутатський електронний портал.

Протягом звітного року за ініціативою Наталії Данилко на виборчому окрузі перевірили ефективність використання майна територіальної громади та збереження пам’яток архітектури в Приморському районі міста Одеси. Депутатка ініціювала питання щодо розробки проєктно-кошторисної документації з реставрації будівлі Музею морського флоту.

Наталія Данилко: «У своїй діяльності закцентувала увагу на збереженні культурної спадщини. За моєї ініціативи створено робочу групу з перевірки ефективності використання та збереження майна будівель пам’яток архітектури та містобудування, які обліковуються на балансі комунального підприємства ‟Облтрансбуд‟».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy