Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#Великий_звіт: нові амбулаторії, ремонти установ культури та ухвалення важливих локальних програм

#Великий_звіт: нові амбулаторії, ремонти установ культури та ухвалення важливих локальних програм

#Великий_звіт депутатів «Слуги Народу» усіх рівнів – це підсумки роботи народних депутатів усіх рівнів перед громадою.
Депутати Одещини, Полтавщини та Луганської області розповіли, що вдалося зробити та над чим працюватимуть наступного року.

Одещина

Депутатка Одеської облради від «Слуги Народу» Ірина Ковалиш підсумувала зроблене, зокрема в Білгород-Дністровському районі.

Окрім роботи в профільній бюджетній комісії, зосередила увагу на аналізі фінансування та усунення недоліків у роботі комунальних установ.

Завдяки спільній роботі «слуг народу» на Одещині вдалося підтримати низку ініціатив у громадах області:

  • 0,5 млн грн – на ремонт даху у школі с. Красна Коса Старокозацької ОТГ;
  • 350 тис. грн спрямували на капремонт Центру первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровського району;
  • 400 тис. грн – на капремонт Будинку культури у с. Козацьке Старокозацької ОТГ;
  • 300 тис. грн – на обладнання для пляжу для осіб із інвалідністю Сергіївської ОТГ;
  • більше 2 млн грн – на ремонт доріг в Шабівській, Іванівській та Коноплянській громадах.

Депутатка Одеської облради від «Слуги Народу» Ірина Ковалиш: «Вдячна колегам із “Слуги Народу” за активну позицію у багатьох важливих питаннях. Це і відкриття ковідного відділення на базі Білгород-Дністровської ЦРБ, соціальна підтримка медичного персоналу під час пандемії, держпідтримка Акерманської фортеці, підтримка індивідуального житлового будівництва “Власний дім” та багато іншого. Це лише перші результати. Продовжуємо роботу».

Полтавщина

Про діяльність депутатів від фракції «Слуга Народу» в Щербанівській сільраді, що під Полтавою, заслухали місцеві жителі.

Наприклад, депутатка сільради від «Слуги Народу» Оксана Гурцева упродовж року своєї діяльності підтримувала капітальний і поточний ремонти доріг у селах територіальної громади. Капремонт доріг провели у селах Горбанівка та Щербані. Крім цього, в Щербанях збудували новий тротуар із водовідведенням. Всього за рік на поточний та капітальний ремонт доріг у громаді спрямовано понад 5,5 млн грн.

Серед питань житлово-комунальної сфери – спрямування коштів на переведення житлових будинків у с. Розсошенці на індивідуальне опалення з компенсацією вартості встановлення котлів одиноким жителям на 2,5 млн грн. Також ініціювали будівництво водогону в с. Великий Тростянець.

2,3 млн грн виділили щербанівському ліцею, де розпочався капремонт. Серед іншого – реконструкція даху в Тростянецькому будинку культури, а також триває облаштування фасаду будинку культури у с. Розсошенці. На ці потреби виділено 2,8 млн грн. 

Оксана Гурцева: «Найголовніше, чого ми прагнули, досягли. А це розвиток невеликих сіл, де небагато жителів і велика територія. Результати нашої роботи оцінили жителі, які довірили нам свої голоси й обрали депутатами. Також маємо сподівання на підтримку центральних органів влади щодо розвитку щербанівської громади».

Луганщина

Розпочали звітування і депутати Щастинської райради від “Слуги Народу”. Олександр Селіхов розповів місцевим, що встиг виконати серед передвиборчих обіцянок.

Вдалося ухвалити низку важливих програм. Серед них: програма економічного та соціального розвитку, комплексна програма формування позитивного іміджу району та ін. Також спільно із колегами ліквідували заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетної сфери Станично-Луганського району на понад 3 млн грн.

За ініціативи «слуг народу» 170 тис. грн спрямували на капремонт філії Нижньотеплівської сільської лікарської амбулаторії, 250 тис. грн – на будівництво модульної котельні широківської школи.

Олександр Селіхов: «Депутати від «Слуги Народу» якомога частіше проводять особисті прийоми громадян, аби з перших вуст дізнаватися про потреби та проблеми. Звичайно, вирішуємо поступово, але старт закладений!».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy