Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#Великий_звіт: місцеві програми розвитку та реалізація Великого будівництва

#Великий_звіт: місцеві програми розвитку та реалізація Великого будівництва

Депутати від «Слуги Народу» продовжують звітувати про зроблене у радах всіх рівнів та округах. Народні обранці Запоріжжя, Тернопільщини, Житомирщини розповіли про ініціативи, результати зустрічей із виборцями та плани на наступний рік.

Запоріжжя

Депутати Запорізької фракції продовжують звітувати про свою річну роботу.

Голова фракції Регіна Харченко розповіла про розподіл коштів депутатського фонду: це допомога на лікування – 365 тис. грн, також спрямувала кошти придбання обладнання в заклади освіти, на підтримку ОСББ, покращення умов житлових будинків на окрузі.

За рік роботи Регіна Харченко провела 48 прийомів громадян та спрямувала 149 звернень щодо вирішення проблем жителів Запоріжжя.

До міської ради за ініціативи депутатки були подані такі проєкти рішень:

– про затвердження програми «Про запровадження заходів з реалізації стратегії безбар’єрності на 2021 – 2025 роки»;

– про затвердження програми видалення і заміни аварійних та небезпечних дерев породи тополя на території міста Запоріжжя «Тополя 2022-2025» та багато іншого.

Регіна Харченко: «Перший рік депутатства з такими викликами, щодо поновлення на посаді секретаря міської ради та іншими перешкодами у нашій роботі. Але хочеться вірити, що спільними діями державної влади, органів місцевого самоврядування, мешканців наше місто почне нарешті розквітати».

Тернопіль

Відбувся #Великий_звіт команди «Слуга Народу» у Тернопільській області. Про свої досягнення за рік розповів народний депутат, голова обласної організації партії «Слуга Народу» Володимир Гевко.

Зокрема, як зазначив нардеп, у 2021 році вдалось організувати якісну роботу обласного осередку партії та відкрити 2 районні офіси партії у місті Кременець та місті Чортків. Здійснити процес налагодження комунікації між депутатами різних рівнів, обравши 156 депутатів від партії та 8 голів громад, створити 30 фракцій «Слуги Народу» у місцевих радах.

Окрім цього, розповіли про важливі рішення на сесіях голови фракцій у  міській та обласній радах Ярослав Захарків та Віктор Гевко.

Поговорили і про досягнення в громадах області. Зокрема про роботу у Копичинецькій громаді розповів Богдан Келічавий, а про Шумську ОТГ – Вадим Боярський.

Прозвітували про роботу і лідерки Зе!Молодіжки та Зе!Жінок Галина Сопель і Юлія Хаєцька. Вони розповіли про важливі події та заходи, які вдалось організувати протягом 2021 року.

Детальніше за посиланням.

Житомир

Людмила Кицак – депутатка від “Слуги Народу” Житомирської обласної ради розповіла про результати роботи.

Депутатство – інструмент для допомаги людям і поліпшення якості життя.

Людмила Кицак постійно проводить зустрічі з виборцями у міській раді чи у партійному офісі «Слуги Народу» в Бердичеві. Левова частка звернень і спілкувань стосуються саме матеріальної допомоги.

  • 75-ти людям в цьому календарному році виділили допомогу на загальну суму 175 тисяч гривень;
  • Людмила Кицак доклала максимум зусиль, щоб допомогти Рейській школі. На сьогодні там уже укладена плитка;
  • вдалося допомогти Бердичівському педагогічному коледжу, а також  перинатальному центру закупили дороговартісні ліки.

Окрім того, Людмила Кицак є заступницею голови постійної комісії з гуманітарних питань. Також разом з небайдужими депутатками у обласній раді створили групу «Рівні можливості».

Людмила Кицак: «Перше ми плануємо як депутатська група «Рівні можливості» зібрати жінок-лідерок із усіх наших територіальних громад і провести великий форум».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy