Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#Великий_звіт: Дбаємо про переселенців, підтримуємо військових, фіксуємо злочини рф на міжнародні арені

 • 442
#Великий_звіт: Дбаємо про переселенців, підтримуємо військових, фіксуємо злочини рф на міжнародні арені

Депутати від «Слуги Народу» різних рівнів звітують про роботу за рік. Першочерговими ініціативами у звʼязку з російською агресією стали підтримка переселенців, військових, співпраця з благодійними організаціями для залучення необхідної допомоги та активна робота з міжнародними організаціями.

Хмельниччина: Дунаєвецька громада – потужний тил для військових та прихисток для переселенців

Турбота про переселенців та ініціативи, спрямовані на підтримку військових стали пріоритетами в роботі депутатів від «Слуги Народу» у Дунаєвецькій міській раді. Про це у звіті розповіла голова фракції Тетяна Гураєвська.

Депутати, зокрема, ініціювали наступне:

 • Відкриття волонтерського штабу для допомоги внутрішньо переміщеним особам. «Завдяки тісній співпраці з координаційною групою «Робимо Разом» нам вдалось комплексно надавати допомогу людям, які цього потребували. За період повномасштабного вторгнення близько 200 сімей отримали допомогу», – зазначила Тетяна Гураєвська.
 • Сприяння в ремонті 4 автомобілів, які вирушили на фронт для виконання бойових завдань.
 • Підтримка місцевих соціальних закладів.

«Мені приємно відзначити роботу нашого депутатського корпусу. Вдячний особисто кожному за той внесок, який ви робите заради нашої перемоги», – прокоментував голова Хмельницької обласної організації «Слуги Народу» Сергій Мандзій.

Кривий Ріг: Юрій Корявченков фіксує збитки довкіллю, які завдала росія

З початку березня народний депутат «Слуги Народу» від Кривого Рогу Юрій Корявченков є координатором оперативного штабу з фіксації збитків, заподіяних довкіллю збройною агресією рф.

 • Юрій Корявченков разом із колегою Оленою Криворучкіною ініціював створення спеціальної робочої групи, яка зафіксувала понад 5000 повідомлень щодо таких збитків на суму 1 трлн 256 млрд 531 млн грн.
 • Ініціював та подав проєкт закону «Про Звернення Верховної Ради України до Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, Програми Організації Об’єднаних Націй з навколишнього середовища, Європейського Парламенту, Європейської Комісії, парламентів та урядів держав, які є членами Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, щодо утворення спеціальної екологічної моніторингової місії для фіксації екологічної шкоди, заподіяної внаслідок збройної агресії на території України».
 • Є автором 12 законопроєктів, які набули статусу Закону України.
 • Опрацював 1670 звернень громадян. Провів 80 зустрічей з виборцями. Кількість особистих прийомів – 605.
https://www.facebook.com/hashtag/звітюріякорявченкова

Львівщина: Згуртували громади для допомоги переселенцям

Фракції «Слуги Народу» у Буській міськраді та Красненській селищній прозвітували про рік роботи. Депутати згуртували громади для допомоги військовим і переселенцям.

 • Ініціювали забезпечення гарячими стравами воїнів, які перебували на Золочівщині, і передавали їх захисникам у зони бойових дій.
 • Сприяли тому, аби вимушено переселені громадяни, які втратили домівки через окупантів, отримали житло, та ініціювали забезпечення їх обідами, допомагали збирати необхідні для них речі.
 • Сприяли облаштуванню осель для переселенців на базі деяких комунальних закладів.

«Ми згуртувалися, як ніколи раніше: тисячі патріотів взяли зброю до рук, активні громадяни розпочали створювати волонтерські центри, об’єднавши навколо себе і владу і громаду, а депутати на місцях до них приєдналися і сприяли, як могли. Війна торкнулась кожного, тому й звітуємо про те, чим кожен з нас допоміг армії і людям, які змушені були покинути свій дім. Тільки разом ми переможемо», – наголосив очільник фракції «Слуга Народу» у Буській міськраді Богдан Гринишин.

Миколаївщина: Ліки для миколаївців, необхідні речі для переселенців та військових

Депутат Миколаївської обласної ради від «Слуги Народу» Володимир Погадаєв прозвітував про свою роботу за рік. З початку повномасштабної війни його пріоритетом стали гуманітарні ініціативи та підтримка військових.

 • Сприяв залученню допомоги від польських благодійників – близько 15 тонн продуктів, одягу та медикаментів, а також від волонтерських організацій – понад 20 тонн.
 • Навесні працював над тим, аби миколаївці отримали необхідні ліки, долучався до доставки їх із західних регіонів та з-за кордону.
 • Ініціював забезпечення внутрішньо переміщених осіб продуктами харчування, одягом, засобами гігієни.

«Зараз акцент у своїй роботі ми робимо на допомозі військовим. Намагаємося залучати благодійників для допомоги теплими речами, взуттям, адже вже достатньо холодно. Українців не перемогти!» – впевнений депутат.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy