Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Захист території, підтримка переселенців та постраждалих регіонів – депутати та голови громад звітують про роботу в умовах воєнного стану

 • 948
Великий звіт: Захист території, підтримка переселенців та постраждалих регіонів – депутати та голови громад звітують про роботу в умовах воєнного стану

Депутати та очільники громад від «Слуги Народу» з початку повномасштабного вторгнення сприяють ЗСУ та добровольчим формуванням, підтримують переселенців, залучають благодійну допомогу для розвитку територій та ініціюють важливі проєкти у громадах

Чернігівщина

Робота з виборцями – пріоритет депутатки Ніжинської міської ради Людмили Желади

Відвідала всі засідання сесії та активно працювала у складі Комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молодіжної політики та спорту – депутатка Ніжинської міської ради від «Слуги Народу» Людмила Желада прозвітувала за рік роботи.

«Важливою складовою вважаю роботу з виборцями, протягом року провела 23 прийоми, на яких звернувся 51 громадянин з питаннями надання матеріальної допомоги після тривалого лікування, постраждалим від російської агресії, функціонування НКП «Ніжинська центральна районна лікарня», оновлення матеріально-технічної бази НЦМЛ ім. М. Галицького, функціонування укриттів в закладах освіти та медицини та забезпечення резервним живленням», – говорить Людмила Желада.

Зокрема, депутатка:

 • Надала кваліфіковані консультації із залученням профільних фахівців і рекомендаціями щодо переліку документів, необхідних для вирішення проблем.
 • Проводила активну роботу в русі опору, допомагала переселенцям Чернігівщини, займалась забезпеченням продуктами харчування, ліків, засобів гігієни. Координувала цю роботу у територіальних громадах.

«У межах своїх депутатських повноважень у наступному році планую продовжувати роботу щодо сприяння відкритому доступу громади до інформації про роботу міської ради, вирішення проблеми безпритульних тварин, проведення благоустрою у місті, створення комфортних умов для всіх мешканців міста», – підсумовує депутатка.

Сумщина

Захист території, підтримка сусідів та гуманітарна допормога, – звітує голова Синівської громади

Голова Синівської громади від «Слуги Народу» Олег Тихоненко опікується 28 населеними пунктами, а це більше 4 тисяч місцевих жителів.

«Війна внесла свої корективи в усі сфери життєдіяльності громади.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації і наша громада не залишилось осторонь. З перших днів організували територіальну оборону, облаштували 8 блокпостів, встановили цілодобове патрулювання. Наші хлопці, маючи на озброєнні лише мисливські рушниці, а в більшості ніякої зброї, стали на захист своєї Батьківщини. Посприяли створенню добровольчого формування, яке на сьогодні забезпечене всім необхідним для цілодобового несення військової служби та виконання бойових наказів. Члени ДФТГ забезпечені формою, бронежилетами, раціями, мають тепловізор, систему освітлення», – розповідає голова громади Олег Тихоненко.

Синівська громада з перших днів:

 • Допомагала Охтирській, Сумській, Тростянецькій громадам продуктами харчування.
 • Надала прихисток 10 родинам переселенців.
 • Надавала продуктові набори для родин військовослужбовців.
 • Налагодила співпрацю з гуманітарними штабами та Сумською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. Від неї надійшло 320 продуктових наборів для осіб з інвалідністю І – ІІ груп, особам старше 80 років та багатодітним родинам.

Закарпаття

Житло для переселенців, підтримка мешканців та розвиток лісової галузі: Іван Синетар про роботу в 2022 році

Депутат Закарпатської обласної ради від «Слуги Народу» Іван Синетар протягом 2022 року разом із міжнародними організаціями працювали у Бушинській, Углянській, Нересницькій громадах щодо створення шелтерів для ВПО на базах лікарень, оздоровчих закладів, переоснащення приміщень для прийому вразливих категорій громадян.

За результатами роботи Івана Синетара, депутатів, керівництва області з представниками міжнародних організацій ООН забезпечено виплати грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам Буштинської та Углянської громад.

«Працюємо і над підтримкою наших краян, які знаходиться в скрутних обставинах. Так, вдалося виплатити матеріальну допомогу на лікування важкохворим мешканцям області, та малозабезпеченим – на покращення матеріального становища та житлових умов», – зауважив депутат.

За ініціативи депутата:

 • Доставили сучасну компʼютерну техніку в управління та відділи соцзахисту в громадах області.
 • Забезпечили умови роботи в укриттях закладів освіти, аби навчання було очним, а не дистанційним.
 • Звернулися до Прем’єр-міністра, Міндовкілля та голови Держлісагентства щодо реформування лісової галузі та домоглися, аби Центр «Карпатського лісового офісу» працював в Ужгороді.

Миколаївщина

Депутатка Олена Кузьміна працює над вдосконаленням медичної допомоги

З перших днів повномасштабного вторгнення депутатка Миколаївської міської ради від «Слуги Народу» Олена Кузьміна продовжила працювати над розвитком медико-психологічної та реабілітаційної допомоги в Миколаєві для учасників бойових дій та ветеранів АТО.

Крім цього, значну частину уваги депутатка приділила гуманітарному фронту. Ініціювала забезпечення військових та цивільного населення гуманітарними наборами із продуктами харчування, питною водою та медикаментами. Особливо депутатка звертала увагу на вразливі верстви населення – багатодітні родини, людей з інвалідністю та пенсіонерів. У більшості випадків люди не мали можливості отримати набори самостійно, тому їм передавали допомогу адресно.

«Важливим питанням напередодні опалювального сезону було питання збереження тепла в будинках. Як депутат сприяла та реалізовувала заходи, аби допомогти людям підготуватися до холодів. Миколаїв майже 9 місяців був прифронтовим і майже щодня обстрілювався ворогом, тому найголовніше питання, яке турбувало містян, – як влада планує вирішувати проблему щодо пошкоджених будинків. Тож неодноразово зустрічалася із мешканцями з округу, аби відповісти на їхні питання та допомогти», – розповідає Олена Кузьміна.

Полтавщина

Допомога армії та переселенцям: Олександр Лемешко про роботу за рік

Перший заступник голови Полтавської облради, депутат від партії «Слуга Народу» Олександр Лемешко звітує про роботу за рік.

Повномасштабне вторгнення змусило зосередитися на обороні та безпеці, забезпеченні життєво важливих потреб населення, армії та переселенців.

«У обласній раді ми намагалися зберегти нормальний режим роботи. Я завжди був присутній на сесіях та засіданнях комісій за своїм профілем. Депутатський корпус став однією командою. За цей рік ми стали надійною підтримкою для Збройних сил України, військових адміністрацій та внутрішньо переміщених осіб», – розповідає Олександр Лемешко.

Забезпечення потреб ВПО:

 • Виділили кошти з обласного бюджету для забезпечення переселенців харчуванням та одягом.
 • Ініціювали підтримку родин з Харківської області, залучив до допомоги благодійників.
 • Спільно з благодійниками реалізували низку програм підтримки ВПО.

Підтримка постраждалих регіонів:

 • Перераховували кошти на підтримку Харківщини, Сумщини, Херсонщини, Миколаївщини.
 • Передали транспортні засоби, спецтехніку для Херсона.

«Уже в перший тиждень повномасштабного вторгнення наша область відправила на Харківщину та Сумщину 200 тонн гуманітарного вантажу – харчування, засоби гігієни, одяг. Далі були ще сотні й сотні тонн», – розповідає Олександр Лемешко.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy