Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий Звіт: Захист інтересів виборців, підтримка захисників, благоустрій у громадах

 • 259
Великий Звіт: Захист інтересів виборців, підтримка захисників, благоустрій у громадах

Депутати та голови громад від «Слуги Народу» продовжують звітувати про свою роботу за 2022 рік. Серед пріоритетів – допомога ЗСУ та переселенцям, залучення міжнародної підтримки, захист інтересів мешканців громад

Одещина

Захист інтересів виборців та благоустрій: звіт депутата Одеської обласної ради Родіона Абашева

Одним з пріоритетів своєї роботи депутат Одеської обласної ради від партії «Слуга Народу» Родіон Абашев вважає спілкування з жителями округу.

Враховуючи обмеження воєнного часу, за звітний період він провів 21 прийом громадян, опрацював понад 180 звернень (письмових та усних). Виборці порушували питання благоустрою, екології, ремонту автомобільних доріг, сприяння у будівництві інфраструктурних об’єктів, медицини, надання матеріальної допомоги та інші.

З метою вирішення цих питань депутат спрямував листи як до Одеської обласної ради, так і до Одеської обласної адміністрації. Переважна більшість таких звернень вирішена з позитивним результатом.

Як поділився депутат, більшість звернень громадян стосувалися наступних питань:

 • формування мережі лікарень Ізмаїльського району, відповідно до потреб населення та забезпечення безперервності наданн медичної допомоги за вибором надавача медичних послуг;
 • вирішення екологічної проблеми озер та каналів Придунайського краю;
 • інформування, проведення зустрічей та роз’яснювальна робота з населенням щодо обмеження електропостачання, у зв’язку з ракетними обстрілами з боку росії – країною агресором, країною терористом тощо.

Як секретар постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики депутат проводив консультативні зустрічі з керівниками закладів охорони здоров’я та населенням громад щодо розвитку в галузі охорони здоров’я та якості надання медичних послуг.

«Протягом року намагався якомога більше спілкуватися з виборцями, щоб із перших вуст почути про реальні проблеми та віднайти шляхи їх вирішення, – каже Родіон Абашев. – З початком військової агресії росії проти України був у постійній взаємодії з командуванням військових формувань Ізмаїльського району. Тісно співпрацюю з головами громад, депутатами місцевих рад, відвідую їхні сесії та наради, здійснюю робочі візити по округу. І в подальшому приділятиму максимум уваги і свого часу вирішенню найскладніших проблем моїх виборців, округу».

Житомирщина

Підтримка військових, допомога внутрішньо переміщеним особам: звіт голови  Лугинської громади Петра Мельника

«Одним із головних завдань стали захист і безпека мешканців. У перші дні повномасштабного вторгнення оперативно облаштували блокпости, на яких були залучені близько 500 чоловік, і нині маємо потужне громадське формування територіальної оборони. Щодня вулицями громади їздили рейдові автомобілі правоохоронців, які забезпечували громадський порядок і надавали допомогу тим, хто її потребував. За цей час не було жодного тяжкого злочину», – розповідає Лугинський селищний голова від партії «Слуга Народу» Петро Мельник.

Восени у Лугинах відкрилася станція, де нині працюють поліцейські офіцери громади. Мають і службове авто, яке допоміг отримати народний депутат від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

За ініціативи Петра Мельника та ще кількох депутатів селищної ради було передано автомобіль для військових. Підтримували й земляків, які вирішили стати на захист України. 

«Із перших днів громада дуже об’єдналася. Люди збиралися, плели маскувальні сітки, виготовляли смаколики тощо – все передавали військовим. У громаді провели чимало благодійних концертів та ярмарок на підтримку ЗСУ. Наприклад, лише працівники сфери культури загалом зібрали понад 300 тис. грн», – зазначає Петро Мельник.

У Лугинській громаді знайшли прихисток понад тисяча біженців. Депутатка селищної ради від партії «Слуга Народу» Алла Таргонська надавала консультації і зустрічала людей на митниці.

 «Організували видачу одягу, постільної білизни тощо для переселенців. Виїжджаючи у старостати, спілкувалися з ними, аби дізнатися про потреби та оперативно вирішити такі питання. Також допомагали й місцевим жителям, усі звернення громадян були розглянуті», — каже депутатка Людмила Гордейчук, фракція «Слуга Народу».

Запоріжжя


Автомобілі на фронт та організація гуманітарних пунктів: звіт депутата
Запорізької міської ради Сергія Дергачова

«24 лютого вся країна об’єдналася, Хортицький район не став винятком. Кожного дня ми робили все, щоб забезпечити наших захисників необхідним. Підтримували лікарні, шпиталі. Їздили у найгарячіші точки. Робили захисні споруди. Підтримували ВПО. Ми робили це разом!» – розповідає депутат

 • З перших днів війни ініціював передачу військовослужбовцям з різних підрозділів ЗСУ, які дислокуються у Запорізькій, Харківській, Донецькій областях турнікетів, тактичних аптечок, медичних препаратів, продуктів харчування, засобів гігієни, та іншого.
 • Спільними зусиллями змогли організувати гуманітарний пункт на підстанції швидкої допомоги.
 • У закладах громадського харчування за сприяння депутата організовували пункти приготування гарячої їжі для військових.

У Хортицький район з перших днів прибували земляки з окупованих територій, тож завдання всіх було допомагати їм. Багато цих людей залишились у Хортицькому районі, де їх розселяли, допомагали з харчами, речами та одягом.

«За моєю ініціативою протягом року було проведено понад 30 тренінгів та навчання для мешканців Хортицького району, з першої медичної допомоги, поводження зі зброєю, з психологічної підтримки та інші заходи. Налагоджено комунікацію з більшістю волонтерів нашого району та волонтерських пунктів», – додає Сергій Дергачов.

Сергій Дергачов займався координацією доставки та передачі позашляховиків для військових. За цей період було передано 7 автомобілів для наших військових.

Протягом звітного періоду брав участь у всіх пленарних засіданнях сесій та усіх комісій міської ради, зустрічався з виборцями.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02s6jexwm487Z2AiA4EhyVj7inWBatmxSzhAkhQW3r2xiwvnu314cFkhSs6eDBVFefl&id=100068974997370

Прикарпаття

Підтримка переселенців, залучення міжнародної допомоги: звіт депутата Калуської районної ради Івана Шикеринця

Окрім депутатської діяльності, участі в засіданнях сесій районної ради та громадської діяльності, Іван Шикеринець, депутат Калуської районної ради від «Слуги Народу», активно долучився до надання підтримки захисникам, переселенцям та іншим категоріям населення.

 • Навесні минулого року організував забезпечення житлом 3 родин із Гостомеля.
 • Сприяв отриманню громадою гуманітарної допомоги з Чехії та Польщі.
 • Ініціював підтримку волонтерів, що постійно випікають солодощі для воїнів ЗСУ, та передачу бійцям найнеобхіднішого.
 • Сприяв збору будівельних матеріалів з подальшим відправленням на фронт для облаштування оборонних укріплень.
 • Ініціював передачу амуніції, транспорту, тепловізорів, теплих речей тощо для ЗСУ.

«Вірю в ЗСУ, в Перемогу України, продовжую працювати і допомагати громаді, нашим військовим і дякую всім, хто працює для України», – зазначає Іван Шикеринець.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy