Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Розвиток інфраструктури, відкриття амбулаторій, модернізація освітніх закладів

Великий звіт: Розвиток інфраструктури, відкриття амбулаторій, модернізація освітніх закладів

Великий звіт триває: депутати від «Слуги Народу» різних рівнів розповідають про ключові досягнення за 2021 рік. Зокрема, це підтримка та розвиток інфраструктурних проєктів, ремонт комунальних закладів, будівництво амбулаторій, модернізація та оснащення медичних і освітніх закладів.

Київ

Київська міська організація «Слуги Народу» прозвітувала про головні досягнення за рік роботи

Запуск довгоочікуваних інфраструктурних проєктів, аудит комунальних підприємств, питання бюджету та законопроєкт про столицю – ці напрямки були серед пріоритетів роботи Київської міської організації «Слуги Народу» у 2021 році.

Голова осередку, народна депутатка Леся Забуранна наголошує: «В 2021-му наша команда відстояла виділення субвенцій з державного бюджету на важливі для Києва проєкти. Серед них – роботи на Дарницькому мості (500 млн грн), кошти на ремонт 238 об’єктів медичної, освітньої, спортивної інфраструктури (407,4 млн грн), фінансування програми «Спроможна школа для кращих результатів», в межах якої оновлюються харчоблоки в школах (40 млн грн – на Київ).

Також вдалося зупинити підвищення тарифів на проїзд в столиці, запустити процес розробки проєктної документації для будівництва сховища на полігоні «Лелів», куди буде вивезено відходи з заводу «Радикал».

Що стосується ключових ініціатив, над якими представники осередку працюватимуть в поточному році, то мова про:

 • роботу над ухваленням закону, відповідно до якого ПДФО, що сплачується на території Києва і зараховується до доходів загального фонду Державного бюджету, становитиме 50%. Це дасть столичному бюджету додаткових 7 млрд грн. За ці кошти можна, до прикладу, побудувати понад 20 скляних мостів;
 • спрямування більшої кількості коштів на інфраструктуру та посилення контролю за їхніми витратами (повноцінний запуск Дарницького мосту, залучення можливостей для відкриття нових станцій метро);
 • ухвалення в другому читанні законопроєкту про столицю, який повертає реальну владу в Києві, підсилює роль громад в ухваленні рішень та посилює контроль за місцевою владою;
 • роботу над розробкою проєкту закону про створення спецфонду на модернізацію ЖКГ. Це дозволить протягом 10 років повністю оновити комунікації;
 • аудит діяльності комунальних підприємств Києва, головних дорожніх артерій та технічного стану мостів;
 • захист постраждалих у будівельних аферах інвесторів;
 • посилення співпраці з громадянським суспільством, громадськими радами при міських та районних адміністраціях.

Луганщина

Звіт голови фракції «Слуга Народу» у Міловській селищній раді Юрія Літвінова

Депутати від «Слуги Народу» на Старобільщині продовжують звітувати перед виборцями. Так, голова фракції «Слуга Народу» в Міловській селищній раді Юрій Літвінов розглянув понад 100 звернень громадян, посприяв у отриманні правової допомоги з питань оформлення документації та відстоювання своїх законних прав.

За ініціативи Юрія Літвінова вирішено низку соціально-побутових проблем різного характеру – поліпшення житлових умов, благоустрій прибудинкових територій тощо.

Також Юрій Літвінов домігся, аби у 2021 році отримали довгоочікуваний ремонт два комунальні заклади: Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та місцевий сільський палац культури.

Рівненщина

Звіт депутата Острозької міської ради від «Слуги Народу» Костянтина Кирилюка

«2021 рік поставив перед владою міста і депутатським корпусом чимало важливих питань, оскільки ми всі стали частиною нової об’єднаної Острозької міської територіальної громади. Хоча попереду ще багато роботи, але вже є перші результати», – зазначає депутат Острозької міської ради від «Слуги Народу» Костянтин Кирилюк.

Завдяки співпраці з міською владою та допомозі народного депутата від «Слуги Народу» Олександра Салійчука розроблено і реалізовується проєкт реконструкції приміщення Управління забезпечення надання адміністративних послуг. Залучено понад 4,5 млн грн державної субвенції на покращення якості надання адміністративних послуг в громаді.

Реалізовано проєкт реконструкції мережі вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій на вулицях Центральна, Молодіжна в с. Грем’яче. Кошти отримані за сприяння нардепа Олександра Салійчука. Вартість реконструкції близько 350 тис. грн.

Ініціював звернення до Кабінету міністрів України та народних депутатів з метою повернення пільгового тарифоутворення постачання електроенергії в Острозі.

Харківщина

Пісочинський селищний голова від партії «Слуга Народу» Олег Чернобай розповів, що вдалося зробити за 2021 рік

Будівництво, ремонти дитячих садків та спортивних об’єктів, відкриття амбулаторій та ремонти доріг – головні напрямки, над якими працював селищний голова Пісочиного Олег Чернобай.

За рік до голови громади надійшло понад 3 тис. звернень громадян, які він розглянув особисто та вирішив через доручення профільним відділам.

«Більшість питань завжди стосуються благоустрою території; поточного та капітального ремонту об’єктів ЖКГ; розвитку транспортної інфраструктури. Майже кожне третє звернення у 2020 та 2021 роках стосувалося будівництва басейну та збільшення потужності закладів дошкільної освіти громади. Завдяки програмі «Велике будівництво» ці два основні питання вирішили», – зазначив Олег Чернобай.

На цей час у селищі Пісочин в межах програми «Велике будівництво» відбувається реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу із добудовою басейну, в якому можна буде не тільки займатися плаванням дітям та дорослим, а й проводити спортивні змагання.

В активній фазі будівництва знаходиться новий корпус дитячого садка «Теремок» на 120 місць, будівля якого зведена з нуля за 5 місяців.

Окрім того, серед важливих проєктів, реалізованих у громаді у 2021-му:

 • відкрито нову сучасну амбулаторію в мікрорайоні «Мобіль»;
 • розпочато капітальний ремонт спортивної зали та частини Коротичанського ліцею;
 • збудовано мультифункціональні спортивні майданчики на території Коротичанського ліцею, в мікрорайоні «Мобіль» та в селищі Березівка.

«За 2021 рік було зроблено багато. І я переконаний, що з підтримкою колег, народних депутатів, депутатів обласної ради ми зробимо набагато більше», – зазначив Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.

Запоріжжя

Звіт депутата Запорізької міської ради від «Слуги Народу» Кирила Нер’янова

Соціально-побутові проблеми, зокрема, якість доріг, комунальних послуг, ліквідація аварійних дерев – з цими та іншими питаннями торік зверталися виборці до депутата Запорізької міської ради від «Слуги Народу» Кирила Нер’янова.

Як медик, який щодня веде боротьбу з коронавірусною хворобою, особливу увагу приділяє питанням медицини та допомоги мешканцям, котрі потребують коштів на лікування.

Крім цього, за сприяння депутата:

 • надано підтримку дитячо-юнацькій спортивній школі змішаних єдиноборств;
 • підтримані ініціативи власників ОСББ;
 • виділено кошти на укладку нового декоративного покриття біля під’їздів будинку по вул. Професора Толока, 38;
 • виділено кошти на утеплення торця будинку по вул. Бородинська, 5.
 • Виділено 195 тис. грн на придбання лікарських засобів, реактивів та будівельних матеріалів для КНП «Міська лікарня №4».

«Попереду в нас ще багато справ і проєктів, які ми разом втілимо у життя!» – каже Кирило Нер’янов.

Вінниччина

Звіт голови фракції «Слуга Народу» в Шаргородській міській раді Вадима Соляника

Завдяки тісній співпраці з народною депутаткою від «Слуги Народу» Іриною Борзовою у громаді реалізовано низку важливих ініціатив.

 • Ініційовано питання щодо зміни даху у Шаргородськй ЗЗСО №1. За програмою «Спроможна школа для кращих результатів» на реконструкцію та капітальний ремонт будівель з державного бюджету виділено 1820,857 тис. грн.
 • Завдяки інтернет-субвенції, виділеній з державного бюджету у розмірі 662,5 тис.грн, вдалося провести інтернет у села: Конатківці (125 тис.грн), Копистирин (162 тис.грн), Писарівку (125 тис.грн), Політанки (125 тис.грн), Теклівка (125 тис.грн).
 • Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету 1284,1 тис.грн.
 • З держбюджету виділено 3084,156 грн та закуплено 171 ноутбуків для закладів загальної середньої освіти Шаргородської міської ради.
 • З обласного фонду навколишнього природного середовища освоєно 114 тис. грн на придбання контейнерів для роздільного збору, вивозу твердих побутових відходів. Також придбано сміттєвоз з боковим завантаженням для збору, ущільнення й транспортування твердих побутових відходів та освоєно 1870 тис. грн.
 • З державного фонду виділено 100 тис. грн на капітальний ремонт адміністративної будівлі для комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шаргородської міської ради.
 • Виділено з державного фонду 1 000 тис. грн на капітальний ремонт приміщень для розміщення комп’ютерного томографа в будівлі поліклініки КНП «Шаргородська ЦРЛ».
 • Проведено капітальний ремонт дорожнього покриття на 5 ділянках.

«Для нас найголовніше – це не втратити довіру виборців, які бажають бачити зміни в країні лише на краще», – підсумував Вадим Соляник.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy