Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий Звіт: Розвиток громад, соціальний захист, допомога захисникам

  • 335
Великий Звіт: Розвиток громад, соціальний захист, допомога захисникам

Депутати та голови громад від «Слуги Народу» у межах Великого Звіту розповідають, на чому зосередили головну увагу у своїй роботі. Насамперед, це допомога ЗСУ, безпека у громадах, соціальний захист, пошук і залучення міжнародної допомоги для розвитку населених пунктів і підтримки людей.

Полтавщина

Розвиток громади та енергонезалежність: звіт голови фракції «Слуга Народу» у Пирятинській міській раді Дмитра Міхєєва

Змінити вектор діяльності та зосередити сили на безпеці населення, допомозі військовим, переселенцям та прифронтовим містам довелося голові фракції «Слуга Народу» у Пирятинській міській раді Дмитрові Міхєєву.

Головне, що вдалося зробити:
• Завдяки співпраці з підприємцями та мешканцями громади облаштували укриття в багатоквартирних будинках – лавками (близько 200 штук), світлом, розетками, вимикачами, в частині укриттів провели інтернет.
• Ініціював збір та відправку гуманітарної допомоги для Нікополя. Завдяки небайдужим жителям громади та представникам бізнесу вдалося зібрати продукти харчування, засоби гігієни та медикаменти.
• У серпні відкрив особисту приймальню. З того часу отримав 9 звернень.
• Ініціював Програму відшкодування вартості джерел резервного живлення для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків розташованих на території Пирятинської міської ради в період дії воєнного стану. Ця програма підготовлена фракцією «Слуга Народу».

У межах партійного будівництва регулярно проводили зустрічі з головою Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу» Олексієм Устенком та очільницею Пирятинської міської організації Валентиною Різник для ефективного розв’язання місцевих проблем. Співпрацює з КП «Готель Пирятин», у якому мешкають ВПО. Для них залучив матраци від міжнародних партнерів. За сприяння народного депутата Олексія Устенка Пункт Незламності, розташований в дитячому садку «Сонечко» отримав генератор, а Пирятинська лікарня – Старлінк.

«Хочу подякувати колегам по фракції Олексію Хоменку, Владиславу Йощенку та міському голові Андрію Сімонову за плідну та сумлінну працю в цьому важкому для нашої країни році! У 2023 ми продовжуємо працювати задля наближення перемоги та комфорту наших громадян», – зазначив Дмитро Міхєєв.

Закарпаття

Дерусифікація, боротьба на фронті та підтримка ЗСУ: депутат обласної ради Федір Шандор про рік діяльності

Депутат обласної ради від «Слуги Народу» Федір Шандор 24 лютого вступив до лав Закарпатської тероборони, та навіть попри боротьбу на фронті виконував безпосередні обов’язки, онлайн долучався до засідань, порушував важливі для регіону питання.

«Саме тепер, у час збройної агресії російської федерації проти українського народу, вважаю за обов’язок викорінити та повністю усунути із громадського вжитку назви, повʼязані з країною-агресором. Тому звернувся до усіх голів громад та районних рад із депутатським зверненням: вжити невідкладні управлінські дії щодо якнайшвидшої дерусифікації та дерадянизації назв вулиць у населених пунктах», – зауважив Федір Шандор. Також з цього питання відбулася зустріч з міністром культури України.

• Проводив роботу над розвитком туризму й рекреації, розбудовою прикордонної та дорожньої інфраструктури, поглиблення міжнародної й міжрегіональної співпраці, збереженням довкілля. Так, вдалося укласти меморандуми про співпрацю в галузі туризму з Баранинською, Перечинською, Довжанською та Колочавськими громадами, порушили питання щодо врегулювання джипінгу в Карпатах тощо.
• Співпрацював із міжнародними організаціями та сприяв отриманню допомоги для потреб ЗСУ й вимушених переселенців. Завдяки цьому на Закарпаття приїжджала гуманітарна делегація зі штату Нью-Йорк, що сприяло наданню підтримки особам, котрі були змушені покинути свої домівки через війну, та вдалося залучити для бійців транспортні засоби, тепловізор та інші необідні речі.

«Протягом року зробив чимало депутатських звернень, ініціював проведення низки спортивних заходів, долучався до важливих форумів та освітніх заходів.
І зараз продовжуємо працювати над розвитком нашого рідного регіону, консолідуючи зусилля усіх членів команди, докладаємо максимум зусиль, аби обласна рада в умовах воєнного стану була дієвою, здатною ухвалювати виважені рішення для розв’язання проблемних питань сьогодення і ефективно впливати на соціально-економічний розвиток краю», – наголосив Федір Шандор.

Вінниччина

Благоустрій та захист територій: звіт депутата Северинівської сільської ради Дмитра Любичанківського

«В умовах нових викликів важливо своєчасно реагувати на всі зміни та за будь-яких умов дбати про забезпечення життєдіяльності та благоустрою громади», – переконаний депутат Северинівської сільської ради від «Слуги Народу» Дмитро Любичанківський.
За звітний період, 2022 рік, відвідав всі 26 сесій.

У 2022 році за плідної співпраці Дмитра Любичанківського з місцевою владою та жителями громади працювали над благоустроєм села Маньківці:
• частково всипали дороги твердим покриттям,
• продовжили вирізання аварійних великих дерев,
• закінчили будівництво нової мережі освітлення по центральній вулиці Грушевського протяжністю 4 кілометри,
• встановили декілька нових автобусних зупинок.

За участі депутата було організовано проведення оптоволокна за кошти інтернет-субвенції, безкоштовне підключення школи, садочка, сільської ради.

Дмитро Любичанківський ініціював створення дитячого майданчика за проєктом «Central Square – Центральний сквер розвитку» та розпочав роботу над новим проєктом по створенню футбольного поля зі штучним покриттям.

Брав активну участь в допомозі ЗСУ, ТрО, ДФТГ, переселенцям організацією гуманітарної допомоги. Та вже в серпні 2022 року підписав контракт з ДФТГ.

Сумщина

Соціальний захист та підтримка переселенців: звіт команди «Слуги Народу» у Степанівській територіальній громаді

«Незважаючи на військово-політичну ситуацію в країні, протягом 2022 року працювати над виконанням намічених планів. Немало з запланованого вдалось реалізувати завдяки конструктивній роботі працівників апарату сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, працівників підприємств та організацій, підприємців, а також активних, небайдужих мешканців громади», – зазначив голова громади Володимир Лукаш.

Війна змінила плани, але господарсько-комунальні питання все ж вирішувалися. Рішенням депутатів в громаді було:
• Придбано та завезено протиожеледний матеріал.
• Проведено скошування бур′янів на кладовищах та по території громади.
• Зроблено грейдування комунальних доріг.
• Придбано пісок для благоустрою дитячих майданчиків.
• Проведено підсип вуличних доріг та відремонтовано комунальні дороги.
• Зроблено поточний ремонт водопровідної мережі в с. Косівщина, с.Підліснівка та с.Солідарне.

Особливо актуальними цьогоріч стали питання соціального захисту. З 24 лютого 2022 року в Степанівській громаді на облік стало 619 внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися через дії російських окупаційних військ та пройшли реєстрацію за місцем тимчасового проживання. Рішенням громади виділені кошти домогосподарствам, які їх прихистили, а переселенців забезпечили гуманітарною допомогою та соціальним супроводом.

2 березня було створено ДФТГ №1 Степанівської селищної територіальної громади – це повноцінна бойова одиниця. Депутати затвердили програми підтримки формування, а на його фінансування та матеріальне забезпечення бійців загону із селищного бюджету було виділено понад 4 млн грн.

«Як голова громади намагався побудувати злагоджену, відкриту роботу депутатського корпусу, виконкому та працівників селищної ради. Завжди налаштований на плідну співпрацю та конструктивний діалог з усіма, хто бажає зробити щось добре для своєї громади, а значить – і для себе», – підсумував голова громади Володимир Лукаш.

Черкащина

Допомога землякам-військовим та залучення міжнародної допомоги: звіт голови Новодмитрівської громади Артема Кухаренка

2022 рік став роком викликів, згуртованості та стійкості. Як розповідає Артем Кухаренко, часу на зволікання не було, поставлених цілей досягали наполегливою працею.

Через військове вторгнення росії значна кількість людей змушена була покинути свої домівки та шукати нового житла. Близько 2000 внутрішньо переміщених осіб відвідали лише Новодмитрівську громаду. Лише за перші місяці війни вдалось зібрати та передати на потреби переселенців майже 800 кілограмів допомоги.

Велика підтримка надходить з Німеччини, адже між Новодмитрівською громадою та громадою Геленау в Німеччині було підписано меморандум про співпрацю. Друзі з Німеччини подарували для Новодмитрівської громади автобус, який сьогодні здійснює перевезення місцевих дітей школярів та жителів ОТГ. Попередній автобус було передано на потреби ЗСУ.

Основним із завдань меморандуму Артем Кухаренко бачив створення добровільних пожежних бригад на території Новодмитрівської громади. Від жителів Гелінау за час співпраці було передано велику кількість устаткування, в тому числі кисневі балони та пожежні костюми. Процес створення бригади наразі триває.
Багато чоловіків-мешканців Новодмитрівської ОТГ пішли до лав ЗСУ, тож громада об’єдналась та з перших днів війни почала формувати гуманітарні вантажі, шукати устаткування для військових та збирати кошти. На сьогодні завдяки співпраці з місцевими підприємцями та районною адміністрацією вже десятки автомобілів та сотні тонн допомоги було відправлено на фронт.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy